Skocz do zawartości

teczka3d - Selena


Selena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ladny modelik.Pierwsze od gory wraz z prawym ujeciem twarzy na samym dole jest jak dla mnie najciekawsze jesli chodzi o samo ujecie.

2 i 3 kadr najlepsze jak dla mnie, 4rty za sprawa slabszego szejdera ktory, jakby ujawnia sie na skutek wprowadzenai koloru jest juz mniej przekonujacy jak dla mnie,czego nie moge powiedziec o 3cim gdyz tutaj rozjasniona cera wplywa korzystnie na odbior calosci(efekt ,,plastikowosci" skory nieco mniejszy) i jestem w stanie to przyjac do wiadomosci, ze tak powinno to wygladac. Super wloski. Mozna sie dowiedziec ile czasu spedzilas na skulpt i jak zrobione wlosy?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

genitalius - dzięki, sculpt trwał jakąś godzine, włosy zrobiłam w maxie, dzisiaj jeszcze posiedzę nad shaderem skóry...

5lim - dzięki, porowatość na 2 jest zamierzona, co do shadera skóry, wiem że muszę jeszcze długo pracować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sculpt jest pierwsza klasa ale jak dla mnie to musisz posiedzieć nad materiałem. Nie wyglada to jak normalna skóra, jest zbyt połyskliwa jest i wyglada jakby nie przepuszczała światła. Trudna to sztuka bo trzeba dobrać shader i tekstury ale gra warta świeczki. Nawet bym powiedział że dobry materiał skóry może uratować czasem niektóre błędy w sculpcie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na start jest 15 dni triala za darmo a da się w dwa dni poznać go na tyle, żeby zrobić na przykład koszulę. Na pierwsze ciuchy starczy.

a potem kosztuje 59.99 miesięcznie. Chyba da się tak zrobić, żeby płacić tylko w razie potrzeby, czyli jak jest fucha z ciuchami. Jakieś koszty to są, ale chyba nie trzeba być aż bogatym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A lewą ręką, czy może stopą? Bo jak stopą to szacun, jak ręką to phi.

 

Może nie tak ostro, ale mniej więcej tak. Jak z ręki to szacun, a jak ze skanu to jednak mniejszy.

 

Gdyby to była kompletna praca, z formą i treścią, to wtedy narzędzia mogą nie mieć znaczenia. Ale tu jest "tylko" model twarzy z neutralną miną.

 

Przerobienie faceta na kobietę, to nie jest jakaś oczywista sprawa, także nie jest tak, że nie doceniam roboty. Te dwie ostatnie głowy są naprawdę pro i widać duży progres w stosunku do tych z tego postu:

http://max3d.pl/forum/threads/95491-teczka3d-Selena?p=1221572&viewfull=1#post1221572

 

A ja zawsze lubię patrzeć na czyjś progres. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki:) ja nie startuję na najlepszego rzeźbiarza na świecie więc nie oceniaj moich prac pod tym kątem.

 

Nie chciałbym, żebyś odbierała moje posty jako atak, bo zupełnie nie o to mi chodzi. Musisz jednak przyznać (no nie musisz, ale mogłabyś ;)), że inaczej będziesz oceniać na ten model:

 

http://forums.newtek.com/attachment.php?attachmentid=90470&d=1291323765

 

a inaczej ten:

https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/10914827_10153287306355101_1233386108133844722_o.jpg

 

Pierwszy powstał ze skanu, drugi "z ręki" na podstawie zdjęć. Do zrobienia obydwu modeli trzeba skilla, ale jednak ten drugi robi większe wrażenie, przynajmniej na mnie.

 

Żeby nie zostawić wątpliwości, posłużę się jeszcze jednym Twoim modelem. Jak patrzę na ten:

http://www.editer.pl/fotka/f5af8496f5829c49abfd299a9fc8613b_1.jpg

 

to zupełnie mnie nie obchodzi czy to jest skan, czy nie, bo jest to coś więcej niż suchy model w tpozie i niezależnie od techniki wykonania jest zajebisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś tydzień temu wróciłam po kilku latach przerwy znowu do rysowania:) tak więc nieraz będę wrzucać swoje wypociny (obrazek rysowany odręcznie, edytowany w photoshopie...dodałam kilka splashów i innych poprawek)

 

6c561ad988d5976823a5947bc559601e_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności