Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ech, jak dlugo czekalem na ten piekny moment...

nowy Hitman jest coraz blizej panowie, wyciekl juz pierwszy screen, prawdopodobnie z trailera ktory zadebiutuje na tegorocznych E3

http://farm6.static.flickr.com/5253/5534760462_6d5dbd3b0d_b.jpg

Specjalnie sledzilem forum Hitmana zeby wyczaic czy to nie fake, i wychodzi na to ze nie

Nareszcie pierwsza konkretna rzecz po tylu latach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nice, swoją drogą oprócz całkiem zgrabnej rozgrywki trzeba was pochwalić za potraktowanie designu niemal z pietyzmem. Dawno nie widziałem gry, która miałaby tak konsekwentnie jednolity LoD. W innych tytułach rozmyte tekstury na obiektach potrafią występować obok super-wypas-żylety i nikt się tym nie przejmuje :(.

 

Do tego w Bulletstorm prawie każdy obiekt ma detail normalkę, a np, po wciśnięciu nosa w elementy drewniane widać słoje i dalsze szczególiki. Niby pierdoła, ale jaranie się takimi szczegółami to miód dla takich unrealowych onanistów jak ja ;) W zasadzie podobały mi się wszystkie lokacje, styl art nouveau/art deco mi się już trochę przejadł, bo to mocno wyeksploatowany temat (Bio, GoW itd.). Ale za to daliście małego prztyczka w nos Bioshockowi, lokacja z akwarium jest boska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był fragment video reela traktujący o AI i koles tłumaczył zachowania inteligencji w grze jednocześnie leciał filmik i sie zastanawiałem czy on czyta to co było w założeniach silnika i w ogóle nie patrzy na akcje z nagrania, ktora raczej przeczyła jego słowom ;)

na video wyglądało to lipnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się cieszę, że nowy Crysis pokazał, że jednak można zrobić dobrze grę multiplatformową na PS3. Wygląda naprawdę dobrze, wydaje mi się, że to chyba najładniejszy FPS na czarnulę. Mam nadzieję, że nie będzie takich krzaków z multi jak w Bulletstormie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem wczoraj oryginalnego crysisa2 i edytora nie ma na bank .Sciagnolem tez bete i tam jest ale wszystko się sypie .Szkoda ze crytek dal d.. z tym .ale imho sama gra gniecie .Multi rewelacyjny noi sama grafa. Bardzo pozytywne zaskoczenie .Jeden z najlepszych fpsow w jakie gralem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze crytek dal d.. z tym

 

nie wiem skad podejscie ze "dal d...". Kupujesz gre, to ze goscie dodadza do tego edytor to tylko plus. Podejzewam ze wypuszczenie edytora zeby nadawal sie dla uzytkownikow (nie tylko dla ludzi ze studia ktorzy moga ciagle liczyc na support) troche trwa i edytor pewnie wyjdzie w swoim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie mam do ludzi z branży, o co chodzi z tym 2 projektem CD Project na ten rok? Jakieś informacje są gdzieś w necie dostępne ? (bo ostatnio pojawiło się kilka informacji mglistych na temat tego, że firma pracuje nad drugim "wydażeniem" w tym roku) - czyżby powstawało coś "na boku" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fak sciagnelem sobie na ps3 Nailda Techlandu... muza nizla, tory spoko ale fak kto tam taki fov dal? no i fizyka tam chyba nie istnieje poczułem sie jak po wlaczeniu ridge racera :) w porownaniu do motostorma to jeszcze daleko daleko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej fajny materiał promocyjny. biorac pod uwage ze pokazujecie glownie gejplej to tylko na plus. Powodzonka.

A teraz po podlizywaniu sie chciałem zapytać, czy na Steam sami ustalacie cenę startową czy narzuca Wam ją sklep?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz po podlizywaniu sie chciałem zapytać, czy na Steam sami ustalacie cenę startową czy narzuca Wam ją sklep?

 

O ile się nie mylę, to cena jest zależna od nas.

 

zagrywam sie na iPadzie w Sentinel 3, wiec pewnie wciagne Wasza gre dla porownania:)

 

Na wersję iOS trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, ale staramy się, aby poślizg względem wersji PC/Mac był jak najmniejszy. Dzięki za zainteresowanie, ja najwięcej pracuję właśnie przy grze na platformy Apple-a, więc tym bardziej miło mi z tego powodu ;).

 

Będzie kiedyś na Android? Oprócz Dangeon hunter 2 nic ostatnio nie wypuścili fajnego na tą platformę ostatnio.

 

To niestety temat, na który nie mogę się wypowiadać. Zobaczymy co przyniesie przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności