Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie zastanawiam co tam zostalo uproszczone... Bo cos zostalo, prawda? Gram sobie w jedynke no i nie wiem co tam moglo byc zbyt skomplikowane :/

Mam nadzieje ze giera nie stracila na tym upraszczaniu. A screeny i filmiki miazdza - przy calym swoim starczym zblazowaniu czekam na ta giere ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kto wie, moze bedzie tak, jak z Blizzardem, ze za czas jakis bedzie mozna kupic go osobno, ale nie slyszalem jeszcze o takim pomysle.

 

To ja w takim razie się piszę na taką opcję - tylko w twardej oprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumialem tego "JA JUZ MAM! JUZ GRAM!" Co prawda w spiracona wersje beta i w jezyku rosyjskim ze spolszczonymi przez 14 letniego dyslektyka napisami, no ale jestem pierwszy! :/

Ja w pierwszego wieska gram w kilka lat po premierze ale na dwojeczke nie bede tyle czekal. Zwlaszcza, ze moj syn teraz biega po ogrodku z zatknietymi za bluzke kijami... przepraszam - MIECZAMI - i dzielnie walczy z potworami jako "pan wilk" ;)

Pytanie - czy bedzie gdzies mozna nabyc wersje polska w elektronicznej dystrybucji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

Własnie a czy ktoś wie czy jak kupie w uk wersje pudełkowa to będzie możliwość wyboru wersji językowej, czy tylko eng?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentaz z Rock Paper Shotgun, odnosnie tego ze ostatnio przy kazdej grze ktos komentuje "Witcher 2 will be better".

 

Well for a fortnight or so it’ll be “Witcher 2 is better” and then “Witcher 2 was better” followed, hopefully, eventually, by “Witcher 3 will be better”.

 

Jak narazie jedyne co mnie martwi to fakt ze wciaz bede zawalony zleceniami jak wyjdzie Wiedzmin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie jedyne co mnie martwi to fakt ze wciaz bede zawalony zleceniami jak wyjdzie Wiedzmin...

 

Wal zlecenia, "Witcher 2 will be better".

Edytowane przez Levus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę częściej sprawdzać pocztę :) moje 4 kilo szczęścia, też jest w drodze :D

 

cd action mówi że w RED rozważają udostępnienie edytora dla moderów ;) sweet

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi kurier, odbieram paczke i koles sie mnie pyta:

"Moze mi pan powiedziec co to jest bo w cholere tego dziś rozwozimy?"

Mierze go przenikliwym wzrokiem i szybko odpowiadam

"Wiedzmin 2, prawdziwa edycja"

 

FTW ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można zobaczyć jakieś demo rysunków z wiedźmina? Może jakaś lista artystów, którym się do tego smarowało? Gra mnie kompletnie nie interesuje (choć przyznam, ze mocno kibicuje), ale graficzki i wszelkie koncepty jak najbardziej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności