Skocz do zawartości

Bitwa: Małe jest piękne - WYNIKI!


adek

Rekomendowane odpowiedzi

bitwa-malejestpiekne-wyniki.jpg

 

Kolejna edycja konkursu z serii Bitwa dobiegła końca. Była to Bitwa dość wyjątkowa, z wyjątkowymi nagrodami. Miłym zaskoczeniem dla nas była wysoka frekwencja konkursu. Konkurs rozgrywany był w kategorii 3D oraz 2D.W Bitwie 3D powstało 125 wątków konkursowych. W Bitwie 2D wzięło natomiast udział 78 osób. Miło nam jest przedstawić zwycięzców i wyróżnionych konkursu "Małe jest piękne".

 

 

Wyniki: Bitwa 3D / Wyniki: Bitwa 2D

 

 

 

Sponsorzy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Moje gratulacje przede wszystkim dla Maniaksa :) Praca chyba zasłużyła na wygraną :) Oczywiście gratulacje dla pozostałych finalistów. Poziom w tym roku był zaskakująco wysoki. Chciałem Wam wszystkim podziękować za korekty, uwagi, dobre i złe słowa ;) dzięki też dla moderatorów i jury. Pozdrawiam. :)

Lacedemon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace bardzo ładne ale drażni mnie jedna rzecz - BŁĘDY ORTOGRAFICZNE. Szczególnie w opisie ZWYCIĘSKIEJ pracy. No ludzie... Nieważne, że na forum autor dał taki a nie inny opis ale jak już robicie ten obrazek "podsumowujący" z opisem po polsku i angielsku moglibyście go trochę poprawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ludzie... Nieważne, że na forum autor dał taki a nie inny opis ale jak już robicie ten obrazek "podsumowujący" z opisem po polsku i angielsku moglibyście go trochę poprawić...
Czemu powinnismy go poprawic? Opis, zarowno pod katem tresci jak i formy cos komunikuje i uwazam, ze nie powinnismy w niego ingerowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, jestem naprawdę zaskoczony. Spodziewałem się bardziej jakiegoś skromnego wyróżnienia niż miejsca na podium ... a tu taka niespodzianka. Jestem cholernie szczęśliwy z tego powodu, chociaż sam uważam, że były prace lepsze od mojej (i warsztatowo i jeżeli chodzi o pomysł).

Dziękuję wszystkim za pomoc podczas pracy i komentarze. Gratuluję również pozostałym zwycięzcom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratsy dla wszystkich zwyciezcow i uczestnikow tej edycji. Robia sie z was debesciaki a z taka konkurencja to juz nie wazne czy sie wygrywa czy przegrywa. Walka z wami to przyjemność :D Pozdrawiam moderatornie i dziekuje za zorganizowanie bitewki.

 

Do następnego razu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie powiem a nie mówiłem :),

Gratki dla wszystkich biorących udział, którym udało się dobrnąć do końca, jak również lub przede wszystkim Zwycięzcom :].

Kiedyś i na mnie przyjdzie czas . . . ;), ale już w innym miejscu i czasie . . .

 

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności