Skocz do zawartości

Obiekt 3d : Space will kill u


sicksicksick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

:O rotflmao

 

Model moze nic specjalnego ale txt pierwsza klasa

Pozdro

 

Model moze nic specjalnego ale txt pierwsza klasa

Pozdro

 

Model moze nic specjalnego ale txt pierwsza klasa

Pozdro

 

textura moze nic specialnego ale model pierwsza klasa ;P

Pozdro :-)

 

Model moze nic specjalnego ale txt pierwsza klasa........... ja już to gdzieś chyba widziałem

 

Dolaczam sie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszło!

 

Model to może faktycznie nic specjalnego, za to tekstura pierwsza klasa! - Jedyne co trochę razi to fakt, że na uvce zostało sporo wolnego miejsca - mogłeś to lepiej wykorzystać.

 

Ale generalnie wygląda spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

nie bardzo kumam o co biega w tym wątku , więc się wyłamę, model fajny do jakiegos rtsa czy cos by sie nadał (chyba), texturka bardzo fajna i fikuśna, nic wiecej mi nie przychodzi do główki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak jak ze starego gramofonu lol ..ogolnie model to bylo jakies 30 minut motki więc jest taki jaki miał byc w zamysle :P..co do textury to fakt malo oszczedna UV'ka ale tak sie spieszylem zeby sobie pomalowac texturke ze juz zapóźno bylo na poprawki w uv.. a texturka tez nie najlepsza bo to moja pierwsza i duzo spraw mozna by zrobic bez zbednej motki..ale jest Space shit and I'm happy with this..so .pozdro i dzieki za komentarze ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja reakcja na te komentarze powinna znaleźć się w wikipedii przy definicji skrótu LOL.

 

Tekstura jest bardzo bardzo fajna ale razem jakoś nie bardzo wiadomo co to jest imo... znaczy jakiś pojazd ale jakoś tak nie bardzo jest to zdefiniowane moim zdaniem, wszystko się zlewa niekorzystnie jakoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w tym watku odjechane :) Od proporcji obiekt(malo) -tekstura (duzo), przez format tekstury (gif:), program w ktorym to bylo robione, do komentarzy uzyszkodnikow :)

 

a ogolnie to fajowe to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności