Skocz do zawartości

Bitwa 2D/3D (#09) /3D (#15) - Wasze propozycje tematów.


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Prototypy, niezrealizowane pomysły i wizje - generalnie wszystkie wynalazki, pojazdy, być może teorie o których były wzmianki w historii lecz nigdy do końca nie zostały zrealizowane, im mniej informacji graficznych tym lepiej bo można różnie interpretować ew. istniejące opisy.

 

Trzebaby trochę uściślić ale jako przykład dam np. maszyny Luftwaffe pod koniec wojny - powstało wiele prototypów, które albo nigdy nie zdążyły polecieć albo jedyne egzemplarze od razu zniszczono, przeglądałem ostatnio zdjęcia takich maszyn i naprawde niektóre pomysły są nieziemskie:)

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Day Before Battle"

"Execution"

"Wielcy i mali"

"Chwila sławy"

"Last Performance"

"Po śmierci"

"Ostatnie życzenie"

"Dzień po końcu świata"

"Marzenie"

"Nałóg"

 

Dobra starczy :)

Edytowane przez adrian2608
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może troszkę trzeba by rozwinąć. Bo sam tytuł to za mało. Znowu będą krzyki o nadinterpretację. Przychylam się do Lucasa. Mogły by być też jakieś nasze wizje średniowiecznych wynalazków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje propozycje:

Depresja

Wizja swiata po 3 wojnie

Centrum wszechswiata

Slamsy przyszlosci

Skutki eksperymentow naukowych

Pogarda,mania wielkosci

Polska mentalnosc

Astralna dzicz

Edytowane przez Eden-3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ode mnie:

"Coś mi tu nie pasuje"

"Oblicza"

"it's real?!"

"Pępek świata"

"sfera"

"Podboje"

zresztą zawsze jest podany tylko temat a interpretacja powinna należeć do autora...tak jak z wierszem itp.

może żeby uniknąć nadinterpretacji rozwinąć temat do 1 zdania w jego kontekście zawężając troche pole manerwu (ale nie każdemu się to spodoba ,ogranicza wolność interpretacji właśnie)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prototypy, niezrealizowane pomysły i wizje - generalnie wszystkie wynalazki, pojazdy, być może teorie o których były wzmianki w historii lecz nigdy do końca nie zostały zrealizowane, im mniej informacji graficznych tym lepiej bo można różnie interpretować ew. istniejące opisy.

 

Trzebaby trochę uściślić ale jako przykład dam np. maszyny Luftwaffe pod koniec wojny - powstało wiele prototypów, które albo nigdy nie zdążyły polecieć albo jedyne egzemplarze od razu zniszczono, przeglądałem ostatnio zdjęcia takich maszyn i naprawde niektóre pomysły są nieziemskie:)

 

foo fighters i inne mucho łapki? pomysł na pewno ciekawy ale narzuca wykorzystanie w pracy modli technicznych co nie każdemu może się spodobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni dzien podrozy - to byla dluga droga pelna przygod i niebezpieczenstw. Cel jest na wyciagniecie reki, mozna go zobaczyc na horyzoncie. Ale czy uda sie pokonac ten ostatni odcinek?

Nie wazne czy rzecz dzieje sie w przestrzeni kosmicznej, czy w drzunglach amazonii. Wazne zeby pokazac trud wedrowca i emocje tej chwili kiedy jego cel jest juz prawie na wyciagniecie reki (a moze wlasnie zobaczyl ze zanim usiadzie w upragnionej tawernie czeka go ostatnie-najwieksze wyzwanie)

 

to tak z porannych lirycznych pomyslow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'nieprzecietna postac' - dowolna postac kreskowkowa, gierkowa, filmowa itp. ale nie bedaca kolejna kopia czy klonem. czyli postac ktorej nie mozna pomylic z zadna inna, nie dlatego ze ma trzecia noge a dlatego ze ma w sobie to cos i swoj wlasny, indywidualny charakter. przyklad: alien z obcego, kaczor donald, lara croft ;), wojak ze sztuki spadania, crazy forg z axelf, E.T.

'kosmos/statek kosmiczny' - jak w temacie, tyle ze tez nacisk na indywidualnosc a nie kopie kolejnego Xwinga czy enterprisea

'predkosc' - wyrazenie dynamiki i emocji predkosci i przekazanie jej wrazenia odbiorcom. przyklad: rozpedzona asteroida, lecaca kula z karabinu, pedzacy samochod, wagonik w parku zabaw, krecaca sie hustawka itp. chodzi mi tu o stworzenie jednoznacznego efektu, ktory ma wcisnac w fotel. za pomoca statycznego obrazka pewnie ultra trudne, latwiej zrobic to w animacji ale to tylko pomysl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ostatni lot Ozyrysa"

"Zagubieni w lesie/na wyspie"

"Niszczyciel"

"Pearl Harbor"

"Skutki nadużycia alkoholu"

"Zabójcza inteligencja"

"Zaułek miasta"

"Gang uliczny"

"Dobro & Zło"

"Sex Drugs & Rock'n'roll"

"Życie jest jak jajko"

"Pełnia Księzyca"

"Armageddon"

 

troche filmowo, ale jak Wam by pasowało!? ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja proponuje TAJEMNICE II WOJNY ŚWIATOWEJ - wyobrażam sobie ze mogło by powstać wiele prac w świetnym wolfensteinowym klimacie. Po zatym militaria lubią chyba wszyscy chlopcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności