Skocz do zawartości

Wyszedł trailer "Paths of hate"!


tweety

Rekomendowane odpowiedzi

2010-11-17-142829_news.jpg

 

Starzy użytkownicy zapewne pamiętają Damiana Nenowa i jego trailer z 2006 roku. Obecnie po kilku latach ciszy, Platige Image i Damian wypuścili najnowszy trailer prawie już gotowego filmu. Premiera filmu już wkrótce!

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1482

Edytowane przez tweety
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Slabe, bardzo slabe. Stylistyka jakas nieprawdziwa, chmury kanciaste, wyglada jak gierka sprzed 5 lat. Widac ze Platige siadlo na laurach. Coraz gorsze rzeczy robia. Ogolnie straszna kicha. Najpierw dlugo niebiesko, potem jakies czerwone blyski. Tanie efekty. Blizzard robi lepsze.

 

I jeszcze to nazwisko. Nenow. Co to za nazwisko w ogole?

 

t.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baggins? Baggins? Nie wiem kto to Baggins, ale ukrywa sie pod avatarem rambo, wiec pewnie jakis niewydazony maczo ktory proboje nadrobic swoje kompleksy za pomoca negatywnych komentarzy. Nie karmcie trolla!

 

;)

 

pozdrawiam

 

PS. wiadomo kiedy bedzie to mozna obejzec w calosci? i gdzie? i jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sprawa! :D Zastanawiałem się jak powstały chmury, aż tu nagle wyłapałem jeden z popularniejszych pędzelków :D Śmieszna sprawa jak często te paseczki da się wyłapać w wszelakich grafikach :] Czy Damian jest na forum obecny? Ciekawi mnie ile to ma docelowo trwać i o czym mniej więcej jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki Luki - a jak w kinie zagryze kanapka z pasztetowa to lepiej sie oglada? :D

 

Mnie sie nie wiem dlaczego stylistyka kojarzy z japonskimi animkami niektorymi. Jest ogien - znowu bede musial czekac miesiacami na praemiere w necie.. FCUK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEszcze raz obejrzalem i porobilem stopklatki.

 

REWELACJA! Wyglada to jak swietnie narysowany komiks! Jakby pokusic sie o bardziej rwana animacje rodem z 2d, to moznaby sie dac nabrac, ze to 2d wlasnie;)

 

Super, naprawde super. Kiedy bedzie mozna zobaczyc calosc?! zaplace! ;)

 

 

Swoja droga, przypomnialem sobie wlasnie, jak Damian na dyplom przerysowywal klatka po klatce biegnacego bipeda;) Jakies drzwi tam byly, lozko chyba? ;) Pamiec juz nie ta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szalenstwo Damiana ma ta przewage nad standardowym stereotypem szalenstwa w tym ze to co siedzi w jego glowie mozemy zobaczyc wlasnie w takiej zajebistej formie :) Wierzcie mi bracia trailer to zaledwie maly procent tego co zobaczycie w pelnej wersii. Trzeba to zobaczyc w kinie - wgniata w fotel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film bedzi pokazany publicznie po raz pierwszy na Nocy Reklamozercow za tydzien , ale czy warto? No badzmy powazni, to tylko wiecej tego samego. Znowu Platige sie bedzie lansowac, jakis dziwny film artystyczny, jakiegos dziwnego typa, smutne to, zle sie konczy. Szkoda czasu. ;)

 

Specjalnie dla masochistow, ktorzy chca sie jednak mimo wszystko stlamsic podaje namiar na strone - http://www.nocreklamozercow.pl/

 

salut

t.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer wypas!

Dzwiekowo tez swietnie - ladnie ta mzyczka dopasowana, takim troche hmm "Tarantino" zalatuje... :)

I juz widac ze montaz bedzie miazdzyl, ruchy kamery, stylizacja itd. ...

Edytowane przez Levan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha! ale czadowo się czyta takie komentarze! strasznie się ciesze ze się samolociska podobają!!!! oby cały film podobał się chociaż w połowie tak bardzo :D bo wiecie... tam zło, paskudność i sponiewieranie, jak Bagins dobrze radzi - lepiej nie oglądać w ogóle! Film po raz pierwszy będzie można zobaczyć 26tego wieczorem na rozpoczęcie Nocy Reklamozerców w multikinie Złote Tarasy w wawie. Serdecznie zapraszam!!!!! a teraz sorry, ale muszę nabić expów w blackopsach :D

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówię wam a dobrze wiem bo 2,5 roku siedzę plecami do twórcy filmu - nuda na maksa, kamera statyczna, zero trzęsienia, samoloty latają na twardych kluczach po prostych krzywych a piloci są z posera. A i chury są z waty cukrowej zeskanowanej. Damian pokleił tymi chmurami wszystkie skanety w firmie.

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności