Skocz do zawartości

DKM Prinz Eugen


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nadszedł wreszcie czas, gdy mogę pokazać wspólne dzieło, Piotra (petera_f), który ułaskawił siły przyrody i oprawił graficznie mój model.

Z powodów redakcyjnych nie mogłem przedstawić modelu w Wipie.

Miłego Oglądania.

Grafika ta, jest na okładce najnowszej gazety Okręty 3D z Wydawnictwa Kagero.

Piotr, Dziękuję za wspaniałą grafikę i nie omieszkam zatruć Tobie kawałek czasu następnym projektem :-)

Pozdrawiam. Waldek

 

prinzeugensmall.jpg

większa rozdziałka

http://img822.imageshack.us/f/prinzeugen.jpg/

pedetailssmall.jpg

większa rozdziałka

http://img511.imageshack.us/f/pedetails.jpg/

Edytowane przez goral_44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam.

Dzieki za Komenty, ale większość z pochlebstw należą się Piotrowi. On zaaranżował scenke, ustawienie wszystkiego. On domalował wszystko.

 

Model, jak zresztą kazdy moj, ma straszliwie dużo poly.

Prinz Eugen w całości ponad 31 milionów.

Nie zmniejszam sztucznie poly bo nie zależy mi na tym.

Render od 1h do 12 (ten co obrabiał Piotr)

Jak ukaże sie książka( dziś poszła do druku), to pokaże kilka, ze 170, najciekawszych i najbardziej zdetalizowanych ujęć.

W jednym z komentarzy, było stwierdzenie że brakuje rdzy i innych zabrudzeń.

Tak zgadzam się z Tym, ale moja praca polega na pokazaniu okretu jak był zbudowany, z możliwie jak najbardziej zbliżonym do oryginału pokazaniu zakamarków i części. Ma być pomocą dla modelarzy i fanatyków(do których sam się zaliczam) Okrętów Wojennych.

 

Dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam.

Waldek

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super praca i klimat !

statek fajniuski ale mam wrazenie jak by był opuszczony... przydał by sie jakiś człek na pokładzie... ale to tylko moje osobiste odczucie....

super praca gratulacje

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki fronta Waldku :D

 

Co do mojej roli to nie przesadzajmy, gdyby nie model nic by z tego nie wyszło.

 

Dla mnie to ogromny zaszczyt móc 'obrobić' takie cudeńko. Już sam Prinz Eugen był przepięknym okrętem, a Tobie się udało go wykonać w najdrobniejszych detalach.

 

Gratuluję doskonałej pracy i już się uśmiecham na kolejny obraz :)

Pozdrawiam

Piter

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, brakuje mi tylko jakiejś klimatycznej tekstury na kadłubie, lekkich zacieków, rdzy miejscami itp, fajny smaczek by był, ale i tak super

Dokładnie. Poza tym cud, miód... pięć gwiazdek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny klimat, czuć Twoją mistrzowską rękę Peter_f :) Ale póki co podtrzymam szczękę do czasu, aż pokażesz goralu_44 zbliżenia na detale, których (mając jeszcze w głowie Twojego genialnego Bismarcka) spodziewam się tu bardzo wielu :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cudeńko. Piękna robota pod względem modelingu. I bardzo klimatyczny, równie udany render. Zimno aż bije z obrazka . To jedna z takich prac która nie mieści się w skali oceniania na tym forum. Skoro nie mogę więcej to chociaż 5 dam. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna praca ! Az czuc ta mgle na twarzy. Klimat tak samo jak juz ktos wspomnial kojarzy mi sie z u-bootami (to oczywiscie nie zarzuc a przeciwnie ;)). Jedyny moj "zarzut" to to ze jest troche za nowy, rzeczywiscie przydaloby sie troche zaciekow, ale przy takim ogromie pracy to juz czepialstwo:). Czy bylaby taka mozliwosci zobaczyc jak wygladal goly render z otoczoniem, bez postprodukcji i podmalowek ktore robil peter_f?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja powiem Ci, pewnie Piotr też się z tym zgodzi, że jeżeli model byłby kiepski to nie wyciągnąłby tyle z tej pracy. masa pracy, dla mnie taki temat chyba nie byłby nawet do ogarnięcia w jakimś rozsądnym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja powiem Ci, pewnie Piotr też się z tym zgodzi, że jeżeli model byłby kiepski to nie wyciągnąłby tyle z tej pracy. masa pracy, dla mnie taki temat chyba nie byłby nawet do ogarnięcia w jakimś rozsądnym czasie.

 

Masz absolutnie rację. Nic by z tego nie było (szczególnie w tej rozdzielczości) gdyby nie dobry model. A tutaj - raptem koło 30 warstw (z czego 10 to tło, które i tak przykryte jest mgłą) i już, co dla mnie jest ewenementem bo zwykle oscyluję minimum koło 100.

A co do samego modelu to i ja nie wiem jak to Waldku objąłeś. Dla mnie to nie jest normalne ;)

 

P.S. A lód to podmalowana fota.

 

Pozdrawiam

Piter

Edytowane przez peter_f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękności,... brakuje mi tekstur. Przy takiej ilości detalu, nie dziwię się, że Ci nie chciało tego wszystkiego mapować :) Na renderze można było by dać texturki metalu, małe zacieki etc. Po za tym lux torpeda jak mawia Marioza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękny model w równie pięknej oprawie, klimat dosłownie wycieka mi z monitora, mgła osadza się na czole a topniejący lód zelewa mi biurko.

Rewelacja Panowie piękna praca powstała dzięki połączeniu Waszych sił ode mnie 5 ***** a jako by peter_f nie czuł się pokrzywdzony dostaje repa :)

Edytowane przez mujas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony bardzo dziękuję :)

mujas: dzięki ogromne stary za... negatywa :D I choć fakt kolejnego negatywa nie jest zbyt budujący, to Twoja argumentacja jest szalenie pozytywna :D i każe mi wierzyć w 'wypadek przy pracy' :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności