Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc wszystkim forumowiczom!! Postanowiłem założyc teczkę 2d i prezentowac w niej moje concept arty (koncept sztuki), speed paintingi (szybkie malarstwa), cg (computer graphics - grafiki komputerowe). Pierwsza praca pochodzi z zeszłego roku i jest to mój autoportret - niestety jestem zupełnie niepodobny, ale z czasem możę się nauczę (z Waszą pomocą) robic photorealistic portraits (fotorealistyczne portrety). Serdecznie proszę o wszelkiego rodzaju krytykę i wskazówki techniczne...

do stworzenia tego portretu użyłem programu microsoft paint (windows vista 32bit) oraz myszki 4tech lecz zamierzam niedługo zaopatrzyc się w graphic tablet oraz jakis profesjonalny program graficzny...pozdrawiam i zapraszam:)

 

autoportretr.jpg

Edytowane przez mytwoch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja nawet wyczuwam po przeczytaniu kilku postów mytwocha cóż to za użytkownik założył drugi profil...

Przybyś..o czym są twoje prace?! Szczególnie podoba mi się ta, gdzie kobieta rozwala z pistoletu głowę kolesiowi na motorze - coś nieprawdopodobnego!....jaka wyszukana tematyka! jaka niespotykana pomysłowośc! ...za każdym razem dopatruje się innych znaczeń, odkrywam nowe treści....a ten wielki robot??....nie mogę, ale super, ROBOT!!! jak ty na to wpadłeś, żeby narysowac robota? Tak patrzę na niego i myślę: "robot...., kurde no robot, że robot" Dziekuję ci przybyśku za te wszystkie emocje i walory intelektualne, które aż wypływają z twoich rysuneczków niczym mleko z wymion krowich.

 

Tak jakoś już gdzieś taki ton wypowiedzi widziałem, jakby mi coś świtało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..I te kropki... ;) Ale nie sądzę żeby to był Dziadek 3d. Po co miał by robić nowe konto, żeby pisać coś w tym samym tonie?

 

Mytwoch- Słaby walor, proporcje i słaba wyżej wspomniana parodia, żenujące i nie potrzebne, co Ty chcesz pokazać...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Wam za wszystkie ciepłe i pozytywne wypowiedzi - telthona - buziaczki :*

gutekfiutek: proszę o nieprzenoszenie moich wypowiedzi z innych wątków do mojej teczki - to jest inny temat, nie bede się z nimi tu identyfikował.

EthicallyChallenged: dopiero się uczę, proszę o wyrozumiałośc..więc może nieudolna teczka, a nie od razu parodia.

Bombadil: nie jestem dziadek 3d. co mógłbym poprawic jesli chodzi o walor i proporcje? chiałem zaprezentowac swoją tworczośc tak jak inni. Dlaczego to jest żenujące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem użyłeś świetnej czarnej apli do zaakcentowania charakterystycznego elementu jakim są okulary. akcenty kolorystyczne przyciągają uwagę. moja rada: rysuj dużo! dużo szybkich artów! niewykończonych! codziennie rób ich po 15 i wrzucaj tutaj! będziemy komentować na bieżąco!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telthona: :)..nie wiem co to jest apla, ale dzięki - fajnie, że zwróciłaś uwagę na okulary - starałem się je odpowiednio wydobyc i uwydatnic kontrastem.

n-pigeon: wszystko zgodnie z zasadami - mają prawo komentowac:)

Zamierzam teraz ostro cwiczyc portrety, wiec na bierząco będe je tu wrzucał:) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet wyczuwam po przeczytaniu kilku postów mytwocha cóż to za użytkownik założył drugi profil...

Tak jakoś już gdzieś taki ton wypowiedzi widziałem, jakby mi coś świtało...

 

mi też coś świta czyżbyś myslał o kimś na literę N i pisał wtedy komuś na literę B ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję ci mytwośku za te wszystkie emocje i walory intelektualne, które aż wypływają z twojej nieudolnie nabazgranej facjaty, która aż kipi intelektualnym mlekiem (byczym) i oślepia nasze oczy blaskiem wszechrzeczy, aurą wszechogarniającego the bestu i pomaga nam odkryć tajniki naszego pochodzenia, naszego bytu i jestestwa, naszego "ja"...

 

Raduję się na wieść, że istnieje ktoś taki jak Ty i że mam możliwość spoglądania na Twoją twórczość i opinię, nic nie jest w stanie opisać jak bardzo jestem dzięki temu lepszym człowieniem, dzięki Tobie nareszcie odkryłem, nareszcie odkryłem sens swej twórczości, czyli jej bezsens, jea, teraz doznałem oświecenia i dzięki Tobie już nie muszę i już nie chcę... nie musze już się wysilać i bezsensownie tworzyć pozbawione sensu concept arty, computer arty i inne arty... teraz moim sensem jest tylko patrzeć na Twoją twórczość, której sens przyćmiewa wszystko dookoła niczym Wielka Chmura Oparu Kanalizacyjnego...

Dlaczego i Wy moi drodzy znajomi forumowicze tego nie dostrzegacie? Dajcie się ponieść tym emocjom, tej głębi i niesamowitości, chwalcie Wielką Twórczość i Samego Wielkiego Mytwosia, ekhm, Mytwocha, niechaj będzie on naszym nauczycielem i mentorem...

Zaprzestańcie zaśmiecać forum swoimi bezsensownymi teczkami, komentarzami pozbawionymi konstruktywnej krytyki (bo jak można coś konstruktywnie krytykować ggdy to coś nie ma sensu) i ustąpcie Sami Wiecie Komu

 

Jestem tak pełen podziwu dla tego autoportretu wykonanego myszką 4tech, że aż nie czuję się godzien żeby sugerować wniesienie jakichkolwiek zmian czy poprawek, jest to doskonałość sama w sobie i nikt nie jest na tyle kompetentny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myszka i paint? Kurcze dwadzieścia lat temu zrobiłby furorę, poważnie: prymitywny sprzęt i realistyczne podejście. Dla mnie to jest technicznie retro ,tematycznie- współcześnie. Oczywiście , zdaję sobie sprawę iż autor robi sobie jaja ale wyszło Ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie sobie Panowie i Panie spokój ze słowem jeżeli konstruktywnie i z powagą nie potraficie komentować. Prowokacja może i nie prowokacja. Jak dla mnie większość waszych wypowiedzi nadaje się do wykasowania. Dostrzegam wulgaryzm w komentarzach.

Nie rozumiem skąd ten szok.

Nezumi sam skomentowałeś na poziomie onetu, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra panowie. Proszę o skończenie dyskusji o autorze, bo to do niczego nie prowadzi, a wiadomo nie od dziś że takie dyskusje potrafią skończyć się nieprzyjemnie. Proszę o postowanie swoich spostrzeżeń na temat pracy autora, a w przypadku braku takowych powstrzymania się od spamowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee. Absolutnie nie jesteś na czasie jeżeli chodzi o fotorealizm - w wielkim skrócie od kilkuset lat malarze starali się malować zgodnie z naturą - na szczęście teraz mamy aparaty fotograficzne. Ale tutaj chyba widzę próby wbicia się w styl o wdzięcznej nazwie "pointylizm". Maluj maluj, kopiowanie mistrzów i czynna analiza różnych metod dużo daje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na sciane nie powinno padac swiatlo odbite od banana, nie przy tym kacie, promienie blokuje sam marcel

powinien tam znajdowac sie cien rzucony

nie sa uwydatnione tez za bardzo kosci policzkowe

nie podoba mi sie rowniez zbyt silny sub surface scattering na bananie, za malo realistyczny

musisz tez przykladac wieksza uwage do subtelnych zmian w walorze ktore w twoim obrazku nie sa niestety widoczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności