Skocz do zawartości

The Witcher 3 Wild Hunt - E3 2014 Trailer


Reanimator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak ze trzy razy pod rzad obejrzalem. Przecudowny! Tyle boskiej akcji, tyle cudnych designow, tyle dobra!

Tylko nie mowicie ze ta czorna w jednym ujeciu to Yennefer jest... Siakas taka malo wyrazista...

Jak w przypadku poprzednich czesci leci preorder na kolekcjonerke ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensacja-rewelacja ;) Przezywam tez dosc mocno fakt ze posrod chlamu jaki wyceniany jest nierzadko na $60 oni chca w tej chwili ledwie $40 za tak swietna, nowa giere. Oby byl rekord sprzedazy! Gratulacje!

 

Dobra to teraz musze ta dwojke przejsc w koncu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba będzie w końcu zagrać w tego Wiedźmina :-) Takie pytanie do znawców serii: czy jest ciągłość historii we wszystkich częściach, bo nie wiem czy od razu kupować 3 czy najpierw zagrać w poprzednie części?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba będzie w końcu zagrać w tego Wiedźmina :-) Takie pytanie do znawców serii: czy jest ciągłość historii we wszystkich częściach, bo nie wiem czy od razu kupować 3 czy najpierw zagrać w poprzednie części?

 

Bylo nawet tak, ze mozna bylo przeniesc postac z jedynki zdaje sie. W tym sensie ze jakies decyzje podjete w jedynce mialy wplyw na dwojke. Ale poza wszystkim - polecam zakup poprzednich czesci bo to zwyczajnie swietne gry sa.

Dzis jeszcze zauwazylem, ze moge sobie po prostu przeniesc na GoG wiedzminy ktore mialem na steamie. Zeby wszyscy wydawcy mieli takie podejscie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie mowicie ze ta czorna w jednym ujeciu to Yennefer jest... Siakas taka malo wyrazista...

 

Miałam identyczne wrażenie, że jest "mało wyrazista". Też sobie zupełnie inaczej ją wyobrażałam. Ale ciężko oceniać po paru sekundach materiału :3

 

A tak ogólnie to myślę że muzyka i montaż ładnie ten trailer sprzedały :D Trochę się obawiałam muzyki po tym newsie że CDP zatrudniło Rozenberga, ale teraz widzę że zupełnie niepotrzebnie :3 Fajnie wyszło, muzyka równie epicka co w Skyrimie, i nie straciła na słowiańskości :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaky, milo sie czyta Wasze komentarze:)

 

Trailer chyba zrobil, bo po chwili zdechly serwery pre-ordera;)

 

Takie pytanie do znawców serii: czy jest ciągłość historii we wszystkich częściach, bo nie wiem czy od razu kupować 3 czy najpierw zagrać w poprzednie części?

 

Teoretycznie wszystko jest jednym ciagiem, zaczynajac na ksiazkach, a konczac na W2, ale W3 robimy tak, zeby nawet osoba nowa w serii nie zgubila sie i miala duzo zabawy. Nie mowiac o tym, ze bedzie dostepny recap "przeszlosci", zeby poznac lub przypomniec sobie co bylo "w poprzednim odcinku" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że CDPred zaczyna nową świecką tradycję wśród wydawców: im bliżej premiery tym tytuł wygląda lepiej :) Do tej pory inni robili odwrotnie :D

 

Na chwilę obecną nie widzę konkurencji dla Wieśka. Świetna robota bez zastrzeżeń (może do polskiego lektora)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siłą trailera jest niezły montaż i ścieżka dźwiękowa, brzmi to bardzo dobrze (wokalistka przypomina mi Karolinę Cichą i tak po cichu właśnie zastanawiam się, czy to aby nie ona stoi za tym utworem); wczoraj obejrzałem klip bez słuchawek i wizualnie nie zrobił ona na mnie wrażenia. Niestety strasznie tandetnie wyglądają dwie sceny - pocałunku i następującego po nim jęku tej rudowłosej bohaterki. W kontekście dość brutalnych sekwencji walk wygląda to tandetnie i w bardzo złym guście, ale może właśnie tego oczekuje target gry. Z perspektywy osoby niegrającej właściwie wcale i nieznającej Witchera, to prezentuje się to głupawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do chórku niezadowolonych z wyglądu Yennefer. Wygląda bardzo mdło i do tego zalatuje latami 80. ;) Nawet tekstura na jej twarzy ma jakby niższą rozdzielczość niż u pozostałych postaci.

A dla kontrastu Ciri wygląda świetnie, rewelacyjny model, są emocje na twarzy, po prostu dobra robota. Choć może trochę wygląda jak córka Triss. ;)

Screeny, żeby było wiadomo o czym mowa:

Yennefer - http://i.imgur.com/vYebZCg.png

Ciri - http://i.imgur.com/sC9v7fM.png

 

Mam tylko nadzieję, że na PS4 gra będzie choć zbliżona do tego co widzę teraz i wtedy bez wahania ją kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sceny seksu i brutalnosc to nierozlaczny element swiata Wiedzmina:)

 

Muza to Percival Schuttenbach i Marcin Przybylowicz, a Yennefer budzi rozne emocje: od zachwytu i "tak ja sobie wyobrazalem", po niezadowolenie i krytyke. Jak zawsze i ze wszystkim, bierzemy na klate:)

 

A model prezentuje sie wybornie, trailer byc moze nie oddaje tego w pelni.

 

edit: blizna jest na lewym policzku;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam uwag nie mam. ZAJARANY! Własnie założyłem osobne konto i oszczędzam co się da, żeby mieć na nowego kompa w lutym. Mam nadzieję, że gra sprzeda się wyśmienicie, cdp będzie okrutnie bogaty i bedzie dalej robił gry :D

podnieśliście poprzeczkę okrutnie :) nie ma chyba konkurencji już na rynku :) czekam na cyberpunka! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy osoby niegrającej właściwie wcale i nieznającej Witchera, to prezentuje się to głupawo.

 

A ksiazki czytales? Z ciekawosci pytam czy ta nieznajomosc Wiedzmina dotyczy tez lektury, bo tam jednak sex&violence jest na porzadku dziennym.

 

---------------

Co do Yennefer - kazdy sobie jakos inaczej ja wyobraza ;) Mnie tam Wolszczak pasowala na Yennefer choc filmu nigdy nie widzialem. Dojrzala, ladna kobieta - ta tutaj wyglada na mlodke, ale tez jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy już coś wiadomo coś o wymaganiach sprzętowych? O proc i RAM się nie boję, bo mam 12 rdzeni na i7 + 32GB, ale grafa to 560tka. Może być mało. Niemniej jednak kolekcjonerka zamówiona.

A co do pytania o ciągłość serii, to nie dość, że wybór zakończenia jedynki ma wpływ na postawy postaci wobec Geralta w dwójce, to jeszcze może on przenieść do dwójki topowe ostrza: Księżycowe, Sihilla lub Aerondight.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to miło wiedzieć, że wszystko w silnika, bo widać, że wyglada wiele skromniej niż pierwszy z zeszłego (morze - to pierwsze co zniesmaczyło tu i sięgnąłem po poprzedni) roku ale wszystko jest bardzo spójne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szykuje się przekozak rpg... w ogóle cała seria jest tak rewelacyjna że mimo upływu lat chętnie wracam do poprzednich części... jeżeli faktycznie W3 będzie taki kolosalny i otwarty jak w wielu opisach jest... to 'my dreams come true'... pozdrawiam i jestem dumny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota. A jakie komentarze na światowych serwisach można przeczytać! Kibicuję mocno. Widać, że robią to ludzie, którzy kochają swoją robotę bo inaczej nie wiem czy możliwa byłaby taka dbałość o detale.

 

A czy na tym etapie coś więcej ze statycznych rzeczy możecie pokazać? Widziałem jedną pracę Marka gdzieś na fejsie. Jakbyście coś mieli wrzućcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności