Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Małe jest piękne - NAGRODA PUBLICZNOŚCI!


Leru

Nagroda publiczności:  

285 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nagroda publiczności:



Rekomendowane odpowiedzi

Witamy!

Podczas gdy jury obraduje nad wyłonieniem finalistów obecnej edycji Bitwy3D, Wy użytkownicy możecie głosować na pracę, która według Was jest najlepsza.

 

Głosowanie trwa aż do ogłoszenia wyników głosowania jury.

 

pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Barton_fink - moze i faktycznie przesadzil z detalem za duzo wszystkiego jest ale generalnie moim zdaniem najlepsza praca

krestka - przez przypadek zaglosowalem na ciebie bo chcialem na Barton_fink oddac glos ale tez nie jest zle bo jak na moj gust zaslugujesz na 2gie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój głosik wędruje dla użytkownika o nicku.... barton_fink. Ta pracka jest jakaś taka inna.

Ale przyznaję, że reszta prac również bardzo mi się spodobała. Gratulacje dla tych, których prace biorą udział w głosowaniu. Wszystkie są po prostu piękne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoj glos oddalem na prace moj ttaaddeekk - Pracka ma specyficzny senny klimat, na dodatek porusza fajny temat :)

 

 

Wszystkim którzy oddali glos na moja prace - bardzo dziekuje :) jest mi bardzo bardzo milo.

 

Gwoli wyjasnienia chcialem dodac iz generalnie lubie tego typu detale (duzo ale nie na jednym obiekcie) - a w tej pracy miala to byc dodatkowo swego rodzaju gra z ogladajacym - w koncu temat pracy to "małe jest piekne"

 

Jeszcze raz dziekuje wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

Barton: za styl, kadr, pomysł, wykonanie, design postaci, za aliensów w wózku, pająka przy hydrancie, muchy nad koszem, i wszędobylskie robactwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowałem na Kreskę!

 

heh nigdy bym się nie zdecydował na jedną z prac Kreski, Bartona_finka i Adka// Wybrałem Kreskę bo tylko on ma szansę dogonić Bartona//nie to żebym bartonowi źle życzył ale może finał głosowania będzie ciekawszy!//

Pozdrawiam wszystkich bitewników i gratuluję prac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...połowa prac jak dla mnie nie mieści się w temacie. :D

 

Podobno ta bitwa jest odmieniona. Dlaczego ? Bo dali nam temat który daje bardzo szerokie pole w interpretacji. Nie koniecznie musiały to być dosłownie małe rzeczy. Tak wiec dziwi mnie twoja opinia, że połowa prac nie mieści się w temacie. Jak dla mnie to wszystkie prace mieszczą się w temacie. Co na to inni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie barton_fink

klimat, detale ciekawe, obrazek zyje, gdzie sie nie spojrzy jest cos swierzego ciekawego. Jest jeszcze kilka swietnych prac (drugi moj faworyt _kreska), ale moim zdaniem poziom wykonania finka jest po prostu wyzszy.

gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na grafice 3d więc wybierałem jak kompletny laik, nie kierując się kwestiami technicznymi a jedynie jakimś tam poczuciem smaku. Bardzo podoba mi się praca barton_fink, ma swój klimat i charakter ale głos musiałem oddać na _Kreska_. Jakoś za każdym razem jak na nią spojrzę to mi się papa śmieje. Bardzo pozytywna praca. Choć można też ją odczytać jako pokaz swoistego ZOO. Dzieciaki w kolorowej klatce a na zewnątrz szary świat. Ludzie nawet juz nie zaglądają do świata tylko się gdzieś śpieszą. Ale jak zacznę oglądać te dzieciaki z ich wesołymi minami i pozami to olewam w sumie resztę. I odbieram pracę bardzo pozytywnie. Głos na _kreska_!

 

Pozdrawiam

Kuba

 

ps. Muszę przyznać, że wzajemna pomoc i motywowanie się do pracy wypadło znacznie lepiej w "sekcji 3d". Mam nadzieję że w następnej bitwie (o ile będzie) 2d będzie górą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gryzon, to oczywiście tylko moje prywatne odczucie, może i błędne ale w wielu pracach nie widzę związku z tematem. W twojej pracy też nie bardzo chociaż sama praca mi się podoba. Podobnie z pracą np. ttaaddkka która bardzo mi się podoba, jednak zupełnie nie widzę związku z tematem.

Nie bierzcie tego do siebie, bo wszystkie prace mają bardzo wysoki poziom, o jakim ja mogę tylko pomarzyć.

być może moje niezrozumienie waszych wizji polega na tym że nie czytałem waszych wątków, nie znam waszych przekazów. ja po prostu obejrzałem jpg porównałem z tematem i mam takie zdanie jakie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności