Skocz do zawartości

Sucker Punch- drugi zwiastun


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jakie efekty??? jedyne co mnie przykuwa to dziewucha :], i z tego powodu wydam 28 zeta :), a noz widelec cos jeszcze mnie zaskoczy :]

Tjaa :) Tak serio to dziewucha jest odpychająca - bez wyrazu, i raczej tu nie pasuje... Chyba głównie przez to film sprawia dla mnie wrażenie dziwnej "kiszki"...

Poczekamy zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plasti mysle ze jak się dobrze zakręcisz to za 28zika przygarniesz na krótką chwilę jakąś zbłąkaną duszyczkę z sierocińca. Film wyglada na mega obciachowy więc szykuje się hicior na jakiś wieczór w domu ze znajomymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko WTF przychodzi mi na myśl. Zdecydowanie za dużo Bollywoodu chociaż pierwsze kilka ujęć z trailera wyglądało obiecująco.

 

Wait! Emily Browning... kochałem ją w A Series of Unfortunate Events. OK, film dostaje u mnie drugą szansę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzby Snyder zaczynał sie bawic w Tarantino&Rodriguez style?

raczej tego filmu nie obejrze, i nie chodzi o scenariusz ale jest to taki rodzaj kiczu ktorego wyjatkowo nie trawie..

i nie jest to na podstawie genialnego komiksu takiego jak "300" czy "watchmen", tak wiec juz o tym filmidle zapomnialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widowisko może być fajnie .... samuraje, dupy, questy, psychiatryk, karabiny, smoki, gwałty, śmigłowce, mechy, ogólny rozp...dol. Zabrakło mi tylko wątku romantycznego z wampirami ;) chociaż ola-f uzupełnił brakujący kawałek układanki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami ogromne uznanie zdobywają filmy ociekające kiczem i głupotą. Kino klasy B, C i gorzej. Czasem do kina trafi film o tak głupiej fabule, że niemożliwością jest, by odniósł sukces. Tymczasem ludzie podnieceni geniuszem głupoty okrzykują twórcę i jego dzieło kawałkiem kinematograficznej sztuki. Nie było tak? Nie jest tak?

Podobnie może być z Sucker Punchem. Film ma wszelkie zadatki na hit. Laseczki, akcja, nawalanka, trochę ciężki klimat...prawdopodobnie dobra muza i z na pewno kawałek świetnych efektów.

Z pewnością kicz nie jest przypadkowym osiągnięciem, ale celowym zabiegiem stylistycznym. Mech ma wyrysowaną na pancerzu...różową mordkę króliczka. Pamiętajmy, że bądź co bądź...to wariatki :D

Osobiście mam wrażenie, że film czerpie garściami z produkcji anime. Czy nie podobnie robił Tarantino w Kill Billu? Czy nie jest ten gniot uważany za największe osiągnięcie tego reżysera zaraz po Pulp Fiction, który w równym stopniu targał kiczem?

 

Pytanie tylko, czy po drodze pomiędzy samurajami i mechami, Snyder nie zgubił gdzieś fabuły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buhahah tak jak mowicie, efekty po prostu zwyczajne..normalnie takie jak w dziale animacja na naszym forum...

 

Huh, nie wiem czemu tak poziom jakosci w kinematografii spadl, prawda? Ale ten scenariusz to jest w ogole juz do bani!

Normalnie jak jakis facet, ktory odczuwa uczucie zazdrosci, gdy dziewczyna wyjezdza w delegacje(lub odwrotnie) obejrzy ten film to podpatrzy jedynie jak mozna sie uwolnic od tego uczucia...jedynie uwaznie ogladajac moze sie dowiedziec, ze wolnosc polega na tym, ze wszystkie odczucia (zazdrosc, wina, smutek, samotnosc) sa tylko w nas i naszym umyslem mozemy je wysterowac aby nie odczuwac ich, gdy ta dziewczyna czy chlopak jada w delegacje...tylko tyle ludzie moga sie dowiedziec z tego bezscenariuszowego kiczowatego filmu, z efektami godnymi prezentacji multimedialnej wyswietlanej na slabym laptopie.

 

Za cene biletu do kina moglby sie ktos dowiedziec jedynie tego jak ulozyc swoje zycie by bylo piekne, i nic wiecej ten film nie daje! to jakis absurd zeby takie gnioty produkowac i brac za to pieniadze:( wszyscy nas oszukuja, za gruba kase naciagaja na film ,ktory jest slaby i bez sensu.

Dobrze, ze za darmo moge wejsc sobie tutaj i poczuc gesia skorke ogladajac kazdy watek:

http://max3d.pl/forum/forumdisplay.php?f=30

Edytowane przez Pawel Lipka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel Lipka - wracasz mi wiare w ludzi. Mnie sie konczy i chec i pomysly na polemike po raz n-ty przy takim masowym bashingu.

 

Zebym to jeszcze widzial gdziekolwiek te wspaniale , odkrywcze historie w ktorych cieniu spoczywa hollywood dla prostych Amerykanow... Ale nie ma - ani na forum ani w polskiej kinematografii. A przeciez z tego co czytam to co drugi szaraczek w Polsce jest koneserem kina - wiec co dopiero taki polski rezyser, prawda? To dopiero powinno sie dziac!

Tylko wbrew temu co tu czytam filmy mamy do dupy, a kina sa pelne jak leca Transformersy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy byly zawsze rozrywka a jak ktos szuka i czeka na filmy ktory powie mu jak zyc to sie moze niedoczekac. Jak ktos nie chce isc na film to niech nie idzie, nie musi sie tu wyplakiwac. Ktos bierze pieniadz za swoje gnioty? Hmmm czyli rozumiem ze wszyscy tutaj robia za friko albo majo zawielkie ego i uwazaja za jako jedyni tworza "sztuke".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy film dzieli ludzi na jego widownie i tych co nie powinni nawet trailera oglądać. Jeśli ktoś jest strasznie poważny i traktuje wszystko serio, to tego trailera nie powinien nawet buforować. Ja mam dość prawdziwego życia w moim prywatnym prawdziwym życiu, dlatego jestem targetem dla tego filmidła :)

 

aha i link :D

http://2.bp.blogspot.com/_-fPHru0LEpg/TGFNeHZC0xI/AAAAAAAAAhE/8aojymf-hPE/s1600/WhySoSerious.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w sieci powinna się znaleźć galeria z minami osób w trakcie oglądania tego trailera :P.

 

Szczerze mówiąc gdzieś tak w połowie totalnie wymiękłem, ale hmmm, nie ma co się znęcać, wygląda na twór targetowany w nastolatków- i to tych młodszych po prostu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez lubie kino rozrywkowe, ale czy musi to byc tak maksymalnie kiczowate? chodzi o wrazenia estetyczne, czy takie wrzucanie do jednego wora: efektow, mechow, samurajow, lasek (wszyskie oczywiscie musza byc sexy z tapeta na twarzy) jest w dobrym guscie? to tak jakby rezyser robiac film mowil do siebie: "nno dobra co ludzi w dzisiejszych czasach jara?... aha duze mechy, samuraje, smoki, sexy laski z giwerami, itp.. trzeba to upchnac w jednym filmie, dodac efekty i jak to ludziki zobacza w zwiastunie to sie podnieca i na pewno pognaja do kina, to smutne ze czytajac niektore wypowiedzi ludziom wystarcza tylko wylacznie powyzsze elementy zeby film zaliczyc do dobrych... eh.. a jesli chodzi o Snydera to poprzednie filmy bazowaly na genialnych komiksach, ten film natomiast jest wymyslem Snydera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ludze za powaznie troche podchodzicie do pewnych rzeczy

ty tylko film

wyglada efekciarsko

ja do kina na jakies powazne dramaty nie mam zamiaru chodzic zeby potem miec dola w domu

chociaz glupich filmow tez nie lubie ale ten trailer wyglada spoko

takie anime z zywymi aktorami ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez lubie kino rozrywkowe, ale czy musi to byc tak maksymalnie kiczowate? chodzi o wrazenia estetyczne, czy takie wrzucanie do jednego wora: efektow, mechow, samurajow, lasek (wszyskie oczywiscie musza byc sexy z tapeta na twarzy) jest w dobrym guscie? to tak jakby rezyser robiac film mowil do siebie: "nno dobra co ludzi w dzisiejszych czasach jara?... aha duze mechy, samuraje, smoki, sexy laski z giwerami, itp.. trzeba to upchnac w jednym filmie, dodac efekty i jak to ludziki zobacza w zwiastunie to sie podnieca i na pewno pognaja do kina, to smutne ze czytajac niektore wypowiedzi ludziom wystarcza tylko wylacznie powyzsze elementy zeby film zaliczyc do dobrych... eh.. a jesli chodzi o Snydera to poprzednie filmy bazowaly na genialnych komiksach, ten film natomiast jest wymyslem Snydera

 

I naprawdę wierzysz że Snyder tak myśli ?! Litości. Dla niego to też po części dowcip. Myślisz że nie zna definicji kiczu? Tylko Uwe Boll robi filmy o których ty mówisz. To takie smutne że ludzie wyładowywują swoje frustracje na takich filmach...Nie pasuje ? Nie oglądaj. Do tego oceniasz film na podstawie traileru. Tak pokazuje on pewną stylistykę ale z przymróżeniem oka. Wy wolicie ściskać poślady z zawiści bo ktoś potem powie że mu się przyjemnie oglądało ten film i reżyser zarobi...Nie brak na świecie ambitnych filmów. Oglądaj te ambitne. Co komu taki film wadzi ? Wybacz ale to wszystko cuchnie takim buractwem "znam się na kinie (przynajmniej sam tak uważam) i doceniam tylko ambitne filmy...bo tak wypada...". Smuci cię że innym może się ten film podobać ? o.O DLA NICH to będzie dobry film. Dla ciebie nie musi ale nikt nie jest gorszy od ciebie bo potrafi spędzić miło czas na takim filmie. amen :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamoulian -Jaka metoda wyznacza sie IQ filmu? Chcialbym sprawdzic ktore sposrod posiadanych przeze mnie filmow sa inteligentne i wywalic te glupie.

 

:P

 

A tak powazniej to zaciekawila mnie wlasnie FABULA tego filmu. Ciekawym czy zrobia tylko takie uproszczenie z ucieczka w marzenia czy tez jakos fajnie polacza to ze swiatem rzeczywistym. Prawde mowiac nie zainteresowal mnie zaden trailer ostatnio tak bardzo jak ten wlasnie.

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio, co drugi użytkownik tego forum to koneser kina i do tego buc.

Narzekaliście na avatara, 2012 i transformersów no to macie hicior. Wbrew pozorom takich efekciarskich filmów wcale nie jest dużo dlatego ja tam nie będę się zastanawiał i chętnie ocenię jakość filmu w kinie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem fabuła filmu jest dość ciekawa, kolesiówa która ma iść pod lobotomie, postanawia uciec z koleżankami. Po jej twarzy widać że to ciepłe kluchy w dodatku jest pewnie średnio rozgarnięta, zatem wizualizuje swoje marzenia i używa ich jako furtki by przezwyciężyć swoje słabości. Mówcie co chcecie, ale to fajny pomysł ;P

Przy okazji otrzymamy dawkę efekciarskiej akcji okraszonej ciekawym plastycznie obrazem i prawdopodobnie dobrą muzyką.

 

Jestem ciekaw jak zaprezentuje się całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też pierwszy trailer był fajniejszy. Nie lubię wiedzieć zbyt wiele o fabule zanim pójdę do kina, nawet jeśli to film tego typu.

W ogóle to ciekawe, że jak ktoś zrobi stilkę z robotem, potworem czy czymtam jeszcze, to jest ***** i fapfap. Ale jak jest film o takiej tematyce to już be. Dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności