Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun. - 2011


polka dot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

berger- nie przesadziłeś z tymi śrubkami na tylnym nadkolu ;P ?

felgi tak w realu nie wyglądają. Mają inny kształt. Przede wszystkim cała felga powinna jakby głębiej wchodzić w koło.

Ostatni renderek w porządku, tylko te światła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pionix - bardzo ładnie choć podkręciłbym jeszcze odbicia na szybie tarasów. Chodzi mi o niebieskie niebo. To samo niżej na szybach bo takie szarawe są. Więcej kontrastu bym im dodał bo mają fajne jasne miejsca na firance i odbicia nieba. Tuje zmieniłbym na takie ze zdjęć ale to moje takie ostatnio zboczenie żeby nie ładować wszystkiego w 3d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamyl91-świetna praca

bolitic- trochę mi ten materiał karoserii pod plastik podchodzi,przednie koła wyglądają jakby lewitowały, dziwny cień albo źle widze.

Test:

lazienllkad11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simple_man - coś z metalem na kranie dzieję się niedobrego. Jakieś kropki i chyba jest zbyt refleksyjny.

Smoku - czysto to wygląda. Puszka mogłaby być jednak trochę bardziej odbijająca.

 

Wszystkiego testrender:

fd0a00c5bff6b531.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pionix też chciałbym takie testy robić :)

 

Panowie mam pytanie, macie jakiś fajny myk na zrobienie materiały zamszu? Namęczyłem się namieszałem, nakombinowałem z teksturami a wyszło to:

 

kahippo06.png

 

Trochę jak balon :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam pomocy przy pozbyciu się plam z renderu... Przeszukałam już chyba całe forum, zmieniałam ustawienia milion razy. Jeśli jest fajna kolorystyka całego wnętrza, to wychodzą plamy na podłodze, jeśli jakoś się ich pozbyłam to render jest mega blady i bez żadnej głębi, zupełnie płaski. Naprawdę już mi sie wszystko pomieszało.

Poniżej ustawienia i próbka zwykłego materiału podłogi.

 

 

 

To bardzo pilne! Pomóżcie..kamera%206%20blad.png

ustawienia3.jpg

ustawienia2.jpg

ustawienia1.jpg

ustawienia%204.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnować nie musisz jeżeli masz roślinę, która tego potrzebuje. Morphe by ci lepiej wytłumaczył jak powyginać te gałęzie żeby otrzymać ciekawy efekt. Ja tylko znam poniekąt onyxa ale jak chciałem powyginać to trzymałem się angle, curve, zagęszczeniem złamasów i gęstością siatki gałęzi na długości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności