Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun - 2019


NV

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, to nie jest miejsce na dywagowanie na temat kto co robi. W tym wątku wrzucamy rendery testowe i niczym dziwnym nie jest używanie cudzych modeli. Także proszę poluzować gumę.

 

Wyczyściłem wątek z tej dyskusji.

Edytowane przez Lucek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eXPlosiV Poprawa mapowanie okna bo nieładnie wygląda szczególne dolna framuga a także pionowe mapowanie parapetu. Szczerze mówiąc to do tego klimatu co tu już masz bardziej by się nadawały jakieś zabrudzone szyby i nie tak intensywne światło ale to tylko imo.

up

dopatrzyłem się że jeszcze ci nie tak układa się tekstura na ścianie pod oknem w stosunku do tego co masz obok okna dałbyś materiałowi ściany jakiś bump albo displ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eXPlosiV

 

ladnie rafale, dobrze to pociagles, mnie ino te okno razi, mapping,

 

wogole widze ze masz w portfolio rzeczy ktorymi sie nie chwaliles jeszcze :)

 

E: hahaha nie mo to jak dostac negativ repa za zwyklego posta, hahahaha, [...]

Edytowane przez Adek
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości - ten czas był na CPU czy GPU? I czy masz bump mapę na fotelu? Bo widzę, że chyba z cieniowaniem coś jest nie tak (ostra krawędź na granicy powierzchni oświetlonej i zacienionej), u siebie zauważyłem ostatnio to samo i zastanawiałem się, czy to przypadkiem jak czegoś nie robię źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz pisalem wczesniej, ze chce zrobic wieksze drzewo, tak wiec o to jest

render w vray, compo i postpro w ae, dorzucam dodatkowy render z clayem dla ludzi pokroju pewnego kolegi z forum, co by nie mieli watpliwosci

 

drzewko z iforest, dopicowane przezemnie, fotka z neta

 

allink.jpg

 

 

 

E: poprawka krawedzi

pozdro

Edytowane przez plasti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plasti daj proszę linka do strony gdzie można takie drzewa kupić. Bo nie mogę znaleźć.

 

edit:

ah to iTrees kolekcja, tą znam, myślałem że wyszło coś nowego.

shadowsexpe - dzieki.

Edytowane przez Loki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja coś takiego. Razem z przyjaciółmi robimy między innymi gierkę, w której będzie można sobie sporo polatać, pospadać, powysadzać i generalnie poroz... rozwalać. A to taki modelik jeden z wielu, a że oczy mi się plączą, to w przerwie od robienia texturek się pobawiłem.

aqkopia.jpg

 

 

Miłego, i przewijajcie dalej.

 

//coś mi się zdaje że dzisiaj już nic nie wymodeluję :D

aqjpg_xreppxq.jpg

Edytowane przez pirx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam_m o ile drugie ujęcie jeszcze mogło by przejść to widząc pierwszy obrazek nie zabukował bym miejsca w tym hotelu. Za zimno i "sterylnie". Spróbował bym coś w postpro przynajmniej zrobić z oświetleniem żeby to nie miało takiego "biurowego" (wręcz PRLowego) wyglądu. Technicznie jest ok (choć puryści pewnie by się o jakies AA czepiali gdzieś, ale przy rozmiarze 1024px nie ma to sensu), ale brakuje ciepła. O ile dobrze myślę, to te widoki mają zachęcić potencjalnego klienta do kupienia mebli. Mnie nie zachęciły by. Dodatkowo materiał narzuty średnio wyszedł (pokombinował bym z diffuse jeszcze i reflectem tudzież anizotropią na tym).

 

Brzydko też odbija się oświetlenie w szafie w 1 obrazku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie pracuje już. Po opuszczeniu rak w dol nie wygląda tak źle. Chce go skończyć i biorę się za coś nowego.

Nie ma co grzebać non stop w tym samym. Z projektu na projekt będzie lepiej.

 

Tu wersji z opuszcoznymi dlonmi. Wszystk ozalezy tez od kamery.:

(stare rendyre na)

http://imageshack.us/a/img69/3068/poseingfight.png

http://imageshack.us/a/img442/4373/displacementmaped.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model nie był robiony na podstawie dokładny zdjęć. I projekcji nie robiłem bo nie było rafki. Do tekstur. Następny postaram się zrobić☼ już rafką. Może sama głowę. Moze poprostu projekcje zrobie z jakiejś innej głowy.

 

Lucek czemu nie wrzucasz nowych prac do podpatrzenia?

Edytowane przez Sebazx6r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności