Skocz do zawartości

Scena 3D: 15 minut sławy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak patrze się na tego chomiko-mysze to chce mi się śmiać, bardzo sympatycznie wyszedł, maty bardzo ładne ogólnie praca trzyma poziom +1 za internala, jak widziałem mikrofony w wipie to myslalem ze to yafek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze! Fajnie, że się Wam podoba.

 

Co do tła to na początku miała to być kurtyna, ale po kilku testach doszedłem do wniosku, że przy takim ujęciu kamery nie będzie się zbyt dobrze prezentować, nie wspominając już o utraconym kontekście.

 

Oto dwie siatki - gryzonia i mikrofonu.

 

szczurek.jpg

 

 

mikewire.jpg

Edytowane przez mookie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bede orginalny i powiesz ze pracka slabiutka oj slabiutka. No dobra sam pomysl fajny, wykonanie genialne render nie lezy nawet nie kwiczy. Szczurowaty potworek przeslicznie wyszedl dobrze i sensnownie dobrany dof swietny mat mikrofona normalnie idealnie. Dbalosc o szczegoly i hmm no juz nie mam co napisac to 5*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysza bomba! Zabawowa ta pracka :D Wysoki poziom szczególnie mikrofony.

 

Jednak mam uwagi, blur na myszce mi nie pasi rozmywa mysze, futerko zdaje się mieć włoski futerka skierowane w różnych kierunkach, wygląda to bardziej jak kawałek starego futra wygrzebanego za szafy,, niż zazwyczaj wypielęgnowana wylizana mysza. Tło zlewa się z tym sympatycznym gryzoniem, co psuje troche efekt. Kadr przydało by się poprawić ponieważ wydaje mi się że górna krawędź jest za blisko łebka myszy. No i na koniec oczko wydaje mi się nie dokońca osadzone na głowie możliwe że przez ten blur.

 

Oby jak najwiecej tak świetnych prac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności