Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm..

AMD Phenom II X6 1090T 3.2GHz

8GB ramu

gforce 560Ti

windows 7 prof x64

 

Wydaje mi sie ze te 20 klatek powinienem wycisnac.

stary, na takim sprzecie to powinno isc jak blyskawica w full ustawieniach na 1920X1080, Rockstar niepotrzebnie postraszyl tymi ustawieniami ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie czy po wywalaniu Frameworka śmiga wam Max czy tam inne programy graficzne. Miałem kłopot jak chciałem zostawić sobie tylko najnowszą wersję - potem musiałem instalować jeszcze raz wszystkie Fameworki, aż utrafiłem ten który był powiązany (w moim przypadku) z Maxem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio odkurzyłem NFS Porsche 2000. Gra rewelacyjna, nie zestarzała się ani trochę. Żeby tylko w obecnych grach była taka fizyka jazdy... świetnie da się wyczuć różnice w prowadzeniu nieokiełznanych 911 z lat 70 a "nówkami" z przed 2000 roku. Do tego jedne z najlepszych(imho) trybów kariery. Oby Test Drive: Ferrari był w połowie tak dobry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na darksiders 2 i nie mogę się doczekać. Jedynka dla mnie była super pod każdym względem. Najfajniejsze były zagadki. Diablo 3 mi sie szybko znudziło. Tak samo jak gra o tron. Teraz pykam w warhammera dawno of war 2 w dodatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grywa ktoś z was czasem w Ghost Recon Future Soldier? Dziś wyszedł patch 1.4, który to sprawia, że w końcu da się normalnie grać. Na mojej konfiguracji po patchu mam między ok. 20 FPS więcej (wreszcie mogę ustawić 1080p - sick!). Sama gra jest bardzo dobra - jakby się skoś znalazł, to jestem chętny na Co-op'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że jestem za stary na gry, że już mnie nie bawią, blebleble, a tu nagle zagrałem w Max Payne 3. Firma Rockstar trzyma poziom! Historia, atmosfera, postacie, gameplay, muza, grafa, wszystko jest jak trzeba.

 

Xboxowy wiedźmin2 też jest fajny jeśli ktoś jest gotów pogodzić się z wiekiem maszyny, która nie zaimponuje grafiką tak, jak potrafią dzisiejsze piece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno kupiłem za 4 E Red Orchestrę 2. Myślę że to właściwa cena. Ponad rok po premierze i mam poważne problemy z ukończeniem misji z powodu ciągłych crashy. Poza tym wygląda miejscami prawie tak brzydko jak jedynka. A nad jedynką spędziłem wiele nocy na multi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EC wez zrob jakis fajny fanart do maksia ;] z twoim talentem na pewno wyszłoby coś ekstra, po drugie w twojej teczce przyda się obrazek w czasach współczesnych a nie tylko rycerze i rycerze ;P

 

Ja teraz czekam na Darksiders 2, po trailerach i gameplayach jestem w 100% pewny ze gra bedzie miażdzyć jądra, poza tym gra podoba mi się od strony artystycznej... te designy potworków, lokacji itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pewnie włożę kij w mrowisko ale Max Payne 3 mocno słaby w porównaniu z Kayne&Lynch 2. Bardzo podobne gry, K&L nie ma bullet time, ale za to klimatem bije na głowę MP3. MP3 znudził mi się w połowie i kończyłem go tylko dla tego, że myślałem, że za chwilę koniec... a tu nie. jeszcze sporo roboty - bardzo schematycznej roboty. Każdy rozdział bardzo podobny do poprzedniego, tylko lokacja się zmienia. W zasadzie podobny problem był z K&L ale tam nie miałem takiego wrażenia oskryptowania przeciwników, że za każdym razem pojawiają się dokładnie w tym samym miejscu i tej samej porze.

No i klimat - w zasadzie to już mocno kwestia gustu - ale K&L 2 ma jeden z najlepszych, ciężkich, mrocznych klimatów. Naprawdę czułem się jakbym grał w filmie akcji z Hongkongu z lat 90.

 

a ostatnio pogrywam w Civilizację 5 - naprawdę dobra gra :) trochę krótka i uproszczona w porównaniu z poprzednimi częściami, ale ogólnie bardzo fajna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w weekend wsiąkłem w Sleeping dogs. Bardzo dobre. Nie wyjątkowe - można to śmiało nazwać kreatywnym klonem GTA. Ale jednak gra się bardzo fajnie, fabuła fajna - trochę jakby klarowniejsza niż w GTA 4. No i jest nawet jakiś tam rozwój postaci, co akurat bardzo lubię.

no i jest kung fu - proste do opanowania, szybkie, ale wymagające sprawnych paluchów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeszedłem Dungeon Keeper 2 i Asasyna Brotherhood i teraz gram w Icewind Dale I i Fallout New Vegas jednocześnie.

Jak skończą z tymi DLC do Mass Effect 3 to kupię wszystko na raz i zagram w następnej kolejności, potem może Batman Arkham City...

Eeeech za dużo dobrych gier jest i nie idzie nadążyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dishonored, szczególnie za oryginalny klimat i walor estetyczny w oprawie graficznej. Faktycznie, jak już ktoś napisał, ma się wrażenie przebywania w "żywym" obrazie. Sama rozgrywka przypomina mi nieco Batmana:AC lub wcześniejszą jego część. Też trochę kombinowania, choć można też iść na totalną rozwałkę, ale wtedy zakończenie jest bardziej mroczne.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo co Pan wyżej - Dishonored zacna giera. Dziś od południa do tego momentu grałem, dawno tak żadna gra mnie nie wciągnęła. Spoko historia, wyjeklimat. Jak zawsze gram na najtrudniejszym i bardzo ciężko być "duchem", więc póki co panuje u mnie totalny chaos w mieście :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

torchlight 2 to w zasadzie torchlight 1 z dodanym multi, bardzo losowo generujacym sie swiatem i przyjemnym mordowaniem. Klasy sa dosc dziwne, lekko odbiegajace od standardu. Mi sie bardzo przyjemnie gralo w 2 osoby. Gra ma cos co powoduje ze rozgrywka jest lekka i radosna. Od siebie polecam, ale ciezko stwierdzic kto co lubi w hack and slashu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eve Online to jedna z gier od których nie mogę się uwolnić i ciągle do niej powracam po przerwach. Te klimaty i pogawędki na teamspeaku te bitwy na +1,5k osób, brak dzieciarni ahhh mistrzostwo świata... Startowałem chyba w 2007-2008 gdy jeszcze były timecody 90dniowe za 160mln oj to były czasy, eskorty frachtów itp... itede... można wymieniać i wymieniać :DDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doom 3 BFG Edition... troche kiszka, uwielbiam Dooma ale w tym wypadku to jednak naciąganie na kasę, grafika praktycznie nie zmieniona, lampka, "lost mission" - kilka mapek i dwa cutscenki to tyle jeżeli chodzi o nowe rzeczy, Doom 3 na modach jednak wygląda o niebo lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XCOM Enemy Unknown - jako fan pierwszych części strasznie się napaliłem na ten remake. Równocześnie bałem się, że nie dorówna orginałowi i będzie kiszka... No i sporo głosów się pojawiło, że bardzo uprościli rozgrywkę, że nie ma jednostek czasu i ogólnie szkoda czasu w to grać. No i rzeczywiście - na początku gra wydawała się strasznie płytka... Ale po kilku godzinach grania zapomniałem o porównywaniu tego do pierwszej części, gra się rozkręciła i musze przyznać, że jest fajowa :D Zmiany które wprowadzili się okazały bardzo trafne i idące z duchem czasu. Do tego niby strategia turowa a napięcie i klimat momentami jak w shooterze fpp ;) Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIEDZMIN 2 - to jakas masakra! jakis czas temu caly swiat zagrywal w Skyrim, podczas gdy Wiedzmin niszczy na maxa!

Cholera, dawno w taka dobra gre nie gralem, graficzka piekna jest, nie to co skyrimowe szity.....

Jezeli ktos tu jest s CD project, chlopaki RESPECT! kupa dobrej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 3 - szalestwo! Nie czułem sie jak Rambo od czasów MGS:snake eater, w piątek uczucie powróciło! :D

 

Po godzinie odpuściłem. Fajnie się zaczyna , filmik i wprowadzenie w akcje , ale potem to już jakoś nic się kupy nie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farcry 3 - fajne. Ale jakoś tak... No nie wiem. Pograłem kilka godzin, porobiłem trochę misji... I właściwie złapałem się na tym, ze szukam jeleni i dzików bo chce mieć większą kaburę i większy plecak, a moi kumple mnie kompletnie nie interesują :D Fabuły w grach są zbędne :D:D:D

Guild Wars 2. Miło się biega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności