Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun - 2019


NV

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może wie co to za lampki? Ludzie z tamizo zastosowali coś takiego w jednym z projektów (lampka na drugi obrazku). Właśnie siedzę nad projektem wnętrza gdzie taka lampa idealnie by pasował. Wiem, że almi decor ma w swojej ofercie podobne, ale po cichu liczę na to, że firma, która je produkuje użycza również darmowe modele. Przy okazji zapytam też o firmy tych trzech innych produktów. Pozdrawiam

 

lampkih.jpg

 

macz_foto_16.jpg

Edytowane przez Kubaswielgus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pressenter. Prawdę mówiąc to bardzo liczyłem akurat na twoją odpowiedź bo wiem, że masz spore rozeznanie w tym temacie. Prandine już widziałem, ale o Santa and Cole pierwszy raz słyszę, a mają fajne produkty. Czy jest może możliwość uzyskania od nich darmowych modeli?

 

BTW jak w realu uzyskać można taką błyszczącą ścianę za telewizorem? Czy to będzie laminowana płyta meblowa czy jakaś naklejana folia?

Edytowane przez Kubaswielgus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loki: hehe, co prawda to prawda, ale niech będzie, że sekwoja. :D

 

Dzięki pressenter. Prawdę mówiąc to bardzo liczyłem akurat na twoją odpowiedź bo wiem, że masz spore rozeznanie w tym temacie. Prandine już widziałem, ale o Santa and Cole pierwszy raz słyszę, a mają fajne produkty. Czy jest może możliwość uzyskania od nich darmowych modeli?

 

BTW jak w realu uzyskać można taką błyszczącą ścianę za telewizorem? Czy to będzie laminowana płyta meblowa czy jakaś naklejana folia?

 

To będzie płyta mdf kryta folią akrylową. ;)

 

Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, czysto, czytelnie i kolorowo. Jeśli miałbym się na siłę czepiać to mapowanie stołu leży, i mnie przynajmniej denerwuje ten strasznie pusty panel od zmywarki; tam zawsze są jakieś napisy, diody, duperele robiące fajne wrażenie. ;) Ale całość tak jak mówię, bardzo cukierkowo i komercyjnie. :)

 

Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pressenter Ładne obrazki czasami robisz:), tylko widać ze lampka jest z gotowca a jej podłączenie już twoje. Przewód ma inna średnice przekroju, leży gorzej nisz sztucznie i a przy kontakcie..Sam wiesz:) zakończenie zasłony tez wiele mówi, może lepiej ją uciąć z kadru. Przy takiej szerokości desek..Decha by się skręciła no chyba ze ma dł.80, 100cm, .ale nie sadzę byś takie tam zrobił. Obrazek obrazkiem naprawdę ładny.

Edytowane przez arch515
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, fajnie, że takie miłe przyjęcie. :)

 

 

Deski faktycznie są tutaj za szerokie, ale w wizkach jakoś bardziej zachęcająco mi się prezentowało. :D Ostatecznie stanie na deskach o szerokości 15,6cm (na wiz widać 24cm).

 

No ściana jest dość blisko sofy, jakieś 4cm.

 

Sz.

 

Edit:/ I jeszcze taki teścik maxowego hair&fura:

 

wizualizacje-projekt-wnetrza-80m2-salon-1.jpg

 

.

Edytowane przez pressenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

09121986 -fajne krzesełko

bum bum- trawa tak jak już ktoś napisał zbyt idealna, ale dobrze wygląda.

Berger- fajnie się zapowiada

siter90- wydaje mi się że jest zbyt ciemno

 

Test oświetlenia studia,sofa :

model sofy mój

czerwonyh.jpg

czerwony1x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sroka8888 No ładną trawkę zasiałeś, tylko przydałoby się już skosić chyba ;) A tak na serio to zdradź proszę czym robiona i jeśli to nie tajemnica to napisz parę słów na temat szejderka. Zmagam się właśnie ze zrobieniem fajnej trawy i widzę, że mógłbyś mi bardzo pomóc... i pewnie nie tylko mi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba: nie pasują mi tam te kwiatki rdzawe, chociaż jakąś wysepkę wokół drzewka bym pewnie zrobił, ale całość świetna, bardzo przyjemnie.

 

PrzemaSS: Bardzo przyjemnie to wygląda, troszkę jeszcze żeby ta piana się ruszała w animacji i by było super.

 

Sroka: ładna zielenina, niczego sobie. ;)

 

Tak tylko żeby pusto nie było, bo nic specjalnego

 

45.jpg

 

Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucek - ano się odbija ;-)

Pressenter - moze to kwestia późnej pory, ale ja bym dodał trochę kontrastu - jakieś +15%. No i te zastrzeżenia co arev wypunktował wyżej.

Teraz rzucam na pożarcie testowy wiz mojej pracy dyplomowej, powoli temat zmierza ku końcowi.

xIeLh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie od ładnych paru lat nie mieszkam nad morzem ale niebo wygląda na sztormowe a sama woda jest spokojna - mimo to molo jest mokre jakby były przyzwoite fale. Przy sztormie okiennice pootwierane ? To takie zupełnie poboczne spostrzeżenia bo generalnie mi się podoba - lubię takie surowe klimaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, arbuzy są różne, ale to okno... rzeczywiście nie zwróciłem uwagi, dzięki.

 

kozioo: A bo obrapiane w AE, no widać że będzie trzeba jeszcze pokombinować. Ładne to Twoje nawet, podobają mi się te podświetlenia ławek.

 

Ode mnie jeszcze takie coś. Nie było wcześniej czasu wyrenderować, a nie wiem czy ktoś wie i kogoś obchodzi, że dzisiaj jest 110ta rocznica urodzin Arne Jacobsena, człowieka którego fotele egg oraz swan rozpozna praktycznie każdy.

 

46.jpg

.

47.jpg

.

 

Sz.

 

Edit:/ Jeszcze taki bzdecik.

48.jpg

.

Edytowane przez pressenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności