Jump to content
NV

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun - 2019

Recommended Posts

Pionier - ja bym jeszcze poprawił refrakcje szybki bo zegarek wygląda jakby był wypełniony wodą albo miał szkło jak soczewka :)

Pionier - ja bym jeszcze poprawił refrakcje szybki bo zegarek wygląda jakby był wypełniony wodą albo miał szkło jak soczewka :)

siemka pionix,

kurcze, wiekoszosci sie ten efekt nie podoba a mi za to bardzo, wzorowalem sie na tej refce jesli chodzi o szybe: http://www.luxury-insider.com/uploads/features/2012/03/profile-tudor-heritage-black-bay_1.jpg?width=630

rzecz gustu ;)

A jak na refce też tak jest to luz. Widocznie taki urok zegarka.

Pionier jesli przy tym zegarku nie czytales jak powinno wygladac w realu oswietlenie itd fotografujac zegarek/bizuterie to powinienes jesli chcesz uzyskac naprawde dobre rezultaty

Zabrałem się za moje pierwsze poważne wnętrze budynku :) Chcę zrobić cykl kilku pomieszczeń. I taki teścik prawie skończonego pierwszego z nich. Co o tym sądzicie?

fin1aa.jpg

Bubu bardo fajne. Mmoglbym prosic o namiar na tą HDRKe?/ swieciles HDRI? czy dawales swiatlo sam, mi w mental rayu robi ostre cienie i jeszcze nie wiem jak nad nimi zapanowac z HDRKI.

Reszta tez fajne :).

Ode mnie takie wypieki w PS przerobki. Niestety pierwszy render ma duzo szumu....

http://imageshack.us/g/15/yellow4.png/

yellowt.png

A tu nastepne:

http://imageshack.us/g/805/shot2red.png/

Trochę tego "czegoś naprodukowałem"

hdribluepost2.png

shot2bluest.png

Takie tam, na szybko ;]

1jpg_rweqnwr.jpg

ależ ciekawy kompozyt, model z bibliotek? ;)

może lekko światło zachodu, zza auta powinno odbijać się od krawędzi auta?

Sebazx6r render prosto z Keyshota, tylko cień dodany w ps. Ta hdrka chyba kiedyś wsiała na smcars, ale reki nie dam.

piopiowawa z biblioteki ? Model mój ;] Już nic nie będę poprawiał, bo to tylko szybki test był jak wygląda gotowy model ;]

A nawet nie wiem, nawet tego nie renderowalem tylko po paru-parunastu minutach walnąłem screena ;)

Test trawy, światła + PS

Które lepsze i czy w ogóle się nadają :D ?

1.

Q83zK.jpg

2.

8W0hf.jpg

pozdrawiam,

Bardzo fajnie. Obie wersje wydają się ciekawe, tylko zależy troszkę do czego. Jak do jakiegoś katalogowca to wybrałbym pierwszą. Druga ciekawa, ale obniżenie saturacji sprawia, że troszkę już traci z takiej swojej... "cukierkowatości". ;)

Sz.

trawa jak trawa w sumie niewiele ciekawego (imo 1 lepsza), ale drzewa za to bardzo fajne :)

mi sie chyba pierwsza wersja bardziej podoba ale ogladam na laptopie teraz wiec moge nie miec racji

Była chwilka wolnego i tak mnie naszło. Nigdy nie robiłem wizki, więc to taki bardziej żart z mojej strony. Zabawa była przednia, więc może coś jeszcze dorzucę w podobnej tematyce.

wiz01.jpg[/img]

Też tak mi się wydaje, ale podobnych rozmiarów był na refce no i tak zostawiłem.

Kris : Fajnie wyszło ! Najważniejsze że był fun ! :D

Ode mnie work in progress :

Pozdrawiam

Łukasz

Edited by Bonifatz

dzięki za pomoc przy trawie itp.

@Bonifatz - dla mnie bardzo ładne wizki, rzuć całość jak będzie skończone :)

Bonifatz, bardzo ładnie i czysto.

Coby pusto nie było odemnie szybki wiz. miało być światowo i się dużo dziać, cel osiągnięty?

e1.jpg

Na tą chwilę masz Xiz0r totalną rozpizduchę w scenie:) Nie wiem co tam robi van der Rohe i Eames. Dorzuciłeś jeszcze do kompletu te "fikuśne żyrandole". Wyszedł taki nowobogacki kicz:) Popracuj też nad szkłem (szlkana ściana). Kolor szkła bez wyrazu i mieni się w oczach od odbić. Zrezygnuj z przeszklonego regału.

Pozdr