Skocz do zawartości

.: Teczka 2d: ManiakS :.


ManiakS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 506
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak malujesz trzymasz obiekty na osobnych warstwach/grupach zeby mieć cały czas kontrole nad nimi, czy urzywasz raczej warstw jako przedłużonego "undo" ?

 

Rewelka ostatni jak masz wiecej stepów to zapodaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nooo, żeś dowalił... *_* super! średnio mi sie podoba ten zielony potwór i ten czerwony potwór, za to pozostałe wgniatają w krzesło. Co prawda bardziej bym na Twoim miejscu dopracowała twarz tej wampirzycy z ostatniego obrazka... ale to pewnie tylko takie moje zboczenie :D super up. Kompozycyjnie i kolorystycznie: bomba :D nic dziwnego że Cie wzieli do tego medżika. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, dziś znalazłem te ilustracje na serwisie cghub.com i dodałem do specjalnej inspiracyjnej teczki. Nie wiedziałem, że to Twoja robota :) Naajs i należny zachwyt, mieszane przy okazji z lekką nutką zazdrości :) Niedługo też tak będę wymiatał, a co ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mistrz uniwersum, ale Polski to zapewne tak, przynajmniej w kategorii cyfrowego malowania, bo biorąc kategorię mixed media to może konkurencja by się jakaś pojawiła. Jeśli miałbym wskazać jakikolwiek słabszy punkt, to będą to twarze. Nawet nie to że słabe czy coś - przeciwnie, bardzo solidnie namalowane. Męske facjaty jednak mają wiele wspólnych cech (wydaje się, że mogą to być cechy twarzy samego autora), natomiast jeśli chodzi o twarze kobiet, to są one troszke mniej wiarygodne niż te męskie, jakoś mniej pomysłu na bardziej szczegółową bryłę głowy.

To się nie rzuca w oczy na jednym czy dwóch obrazkach, ale powiedzmy że przy oglądaniu większej teczki można już takie wrażenie odnieść.

ManiakS. nie myśl że ja jakoś atakuję, przeciwnie - jestem mróweczką oglądającą mistrza przy pracy. Ba - mistrza, którego cenię na tyle, że próbowałem sobie po cichu niektóre fragmenty kopiować i dzięki temu się uczyć.

Ale jeśli zdaje mi się, że coś widzę to piszę, myślę że tak tylko kadzić bez ograniczeń to trochę bez sensu ;)

W każdym razie - dajesz rady na maksa, podziwiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem chyba nic nowego... wow, niesamowite prace.

 

P.S. Ten stwór na bagnach z długimi, zakrzywionymi pazurami jest świetny, cały ten obrazek jest jak dla mnie specyficzny bo wygląda jakoś tak... "realnie", jak przypadkowe nagranie amatorską kamerą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za komenty. Fajnie, ze te pracki sie jeszcze nie nudza :)

 

nicponim: na taka karciana ilustracje to 2-3 dni. Wyzsza rozdzialka ponizej.

CUKIERASS: byc moze. czesto korzystam z lustra i czasami potraktuje odbicie zbyt doslownie :)

telthona: nom, kobiece twarze (i ogolnie kobietki) nie sa moja najmocniejsza strona :/ musze sie do nich bardziej przylozyc.

Radix: stepy sa gdzies na poprzednich stronach. zadna nowa technika raczej nie doszla, moze czesciej smudga uzywam i tyle.

mayk: ech, zawsze wolalem Liu Kanga ;)

Reanimator: pozdrowienia dla pani sprzatajacej :)

SBT77: yup, zgadzam sie. musze popracowac nad roznorodnoscia - bede mial w pamieci. thx

Thx: roznie. najczesciej jest pelna dowolnosc, czasami narzucony jakis element np. kolorystyka (w magicu wszystkie karty podzielone sa na kolory i ilustracja powinna jakos do danego koloru nawiazywac) lub wlasnie kompozycja(jak w przypadku tej panny na oknie i nietoperka);

Monio: nazwy sie troche zmieniaja na finishu. ostateczne mozna znalezc na http://www.wizards.com/magic/tcg/article.aspx?x=mtg/tcg/innistrad/cig

 

 

 

falkenrathnoble2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności