Jump to content

Teczka 3D postacie: mrhoho


Recommended Posts

Witam,

wrzucam rzeczy, którymi ostatnio się zajmowałem. Projekty te powstały dla zabawy i nauki wieczorną porą po pracy. Mam nadzieje, że uda mi się aktualizować teczkę w miarę często ;) Używam zbrusha do modelowania (fiber do włosów), 3dmaxa do modelowania i retopology+vray do renderów i oczywiście PS do postprodukcji i podmalowanek. Wrzucam kilka skończonych projektów i modele. Będę wdzieczny za wszelką krytykę.

 

Dwa słowa o technicznych aspektach:

1. Think

Glowa, gabka, krople, kafelki, pryszcznic i cala scena = 3dmax+vray+zbrush.

Dym, atrament, brwi, włoski, blur = Photoshop

 

2. Trip

Glowa, scena, skrzydla = 3dmax+vray+zbrush.

Brwi, całe włosy i włoski = Photoshop

 

3. Do all things with love..

Postac, scena, "pies", fotel, wlosy itps = 3dmax+vray+zbrush.

Napis, dym, włoski, bliki = Photoshop

 

 

 

fin.jpg

 

model.jpg

 

fin.jpg

 

model.jpg

 

fin.jpg

 

fin3.jpg

 

 

model1.jpg

 

model2.jpg

 

 

[ATTACH=CONFIG]90704[/ATTACH]

Edited by mrhoho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To jakiś ponury żart że to dałeś do wip. Prace są fenomenalne i powinny dostać fronta mnie najbardziej rozbroił koleś z gąbka :) Po takim wejściu na forum to raczej nie ty się powinieneś pytać o poprawki tylko licz się z toną pytań a jak to zrobić :)

Link to comment
Share on other sites

Piękne prace... Zbyt Skromny jesteś wrzucając tutaj prace jako skończone. :) Jedynie co bym się przyczepił to do tych rajstop. Tam gdzie skóra jest bardziej naciągnięta. Rajstopy powinny przylegać do ciała, tworząc wypukłe miejsca.

 

Będę śledził ten wątek. Bez wątpienia :)

 

Pozdrawiam

Jonasz

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście zgadzam się, w każdym obrazku jest coś do poprawy, ale przychodzi moment kiedy trzeba sobie powiedzieć "koniec" i zrobić kolejną lepszą prace od poprzedniej ;). Wrzuciłem wszystko do WIP Teczki bo mam zamiar aktualizować ten wątek. Nie bardzo jeszcze się orientuje w zasadach panujących w dziale prac ukończonych. Prace mogą być zbiorczo w teczce WIP i indywidualnie w Finished?

Link to comment
Share on other sites

Chopie, no kompletna rewelacja. Wspaniałe prace.

Wpadliśmy na podobny pomysł z tą kobitą w trzecim plakacie. Piszę żeby nie było, że plagiatuje jak już skończę ;) Poza, Wino, kolory. Koncept jest... niesasmowicie podobny.

*****

Link to comment
Share on other sites

Mi też strasznie się podobają pracę. Kolorystyka,motyw, ekspresja postaci i pewnego rodzaju malarskie wykonanie, bezbłędne. Oby więcej takich powstało zadziornych prac spod Twojej myszki/tabletu. Czekam z niecierpliwością na kolejne.

Pozdrawiam Kuba

Link to comment
Share on other sites

Gdy zaczynałeś zabawę z 3d przyznam ze pomyślałem -szybko wymięknie bo przecież nie można być zajebistym we wszystkim a Ty webowymi rzeczami mnie powalałeś :) No ale jednak moszna :P szacun za skilla

Link to comment
Share on other sites

Kolejne wydumiska, projekt dla Goverdose, temat zwycięzcy... moj temat Ignacy Łukasiewicz

 

fin2+pre_950.jpgfin_view2+pre_950.jpgsculp2.jpg

 

Nie ma tu wielkiej filozofii, chemik/czarodziej ze swoją lampą oswietlającą ciemnosci/zacofanie ówczesnej Galicji i złoto/dolary/guldeny w oczkach ;) Jak zwykle Zbrush, 3Dmax, Vray i tym razem proba z Ornatrixem. Moje osobiste cele w tym projekcie to poprawic forme głowy i mimo ze duzo jej brakuje to jest lepsza niz poprzednie, tak mi sie wydaje przynajmniej i proba zmierzenia sie z swiatłem cieplo/zimno.

 

Tutaj jeszcze wiecej na ten temat i krotka prezentacja http://www.behance.net/gallery/VVinners-Ignacy-Lukasiewicz/11367767

Link to comment
Share on other sites

Fatalita bez dwóch zdań.

Naprawdę miło się na to patrzy. Stan osiągnięty na obrazku określam stwierdzeniem zaczerpniętym z kulinarnego świata - smaki się przegryzły. Tutaj właśnie nastąpiło przegryzienie się kształtów i kolorów. props+

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy