Skocz do zawartości

nicponim UP UP !


nicponim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jajj smacznie! Czasem jakies postaci mi na tych obrazkach nie leza ale to juz takie drobne czepialstwo ;] najfajniejsze jest to, ze nie schodzisz ponizej pewnego poziomu do ktorego zdazyles juz wszystkich przyzwyczaic. I czy to prywatne czy zlecone pracki zawsze tak samo dobre!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@comander_barnik

 

Oj ty, dobrze wiesz jakiej przemocy i krwi nie lubię :D Wracaj do swoich guro i romansideł :P

 

@tr3buh

 

Barnik mnie trolluje ^^' wie że nie lubię scen zbytniego okrucieństwa na cywilach, guro, zabijania kobiet i dzieci :D Taka przemoc z PEGI 13.

 

No Hell ma sporo mocnych scen, ale jak na tak krwawe anime i tak jest w miarę "wygładzone", to jakoś moja psychika to wytrzymuje xDDDD

 

Viki jest moją opoką w tym szaleństwie xD

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo piekne prace panie J. Masz lape do ciskania malowanego detalu czego mi osobiscie zawsze brakowalo. Troche skala obiektow lezy we wszystkich czterech i momentami kierunki oswietlenia ale to pewnie przez to ze nie robisz prewizualizacji/analizy przestrzeni w 3d lub inna metoda... przez co np to ala Beksinskiego wydaje sie plaska. Najbardziej mnie irytuja chyba te zbyt "szerokie" atmosfery planet w tle. Ta chmurka po lewej nad szalasami niepotrzebna ;] ... Mozna by wiele pisac...ale po prostu postawie ***** pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna praca, gdyby nie jeden szczegół - mianowicie styk murku z murkiem na dalszym planie. Jakbyś obniżył ten na dalszym planie(lub podwyższył ten na pierwszym), żeby się nie schodziły tak dziwnie to byłoby zdecydowanie lepiej. Teraz jak popatrzyłem to pomyślałem sobie: "no mega, ale co on zrobił z perspektywą?" Dopiero po chwili analizy obczaiłem, iż to nie jest jeden murek, który się zagina pod kątem 90 stopni, a jego prawa strona ma jakąś nadbudówkę. Jakby nie patrzec ten "róg" nie jest miejscem przykuwającym uwagę, ale niszczy cały sposób postrzegania perspektywy i patrzenia na obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoo, alez świetnie wykańczasz digitale... budynek rewelacyjny, lubię azjatyckie klimaty... troche odniosłem wrażenie że te materiały falujące na wietrze sa troche na siłę wchodzące w kadr... faktycznie trochę racji ma autor powyższego posta co do murka/schodów.

Jestes mistrzem szarości ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, pff, jak macie więcej tego obrazka, to pokażcie, a nie chowacie przed nami :p Prezentuje się super, te powiewające płachty stają się powoli nicponimowym znakiem rozpoznawczym :) Świetny patent na sterowanie kompozycją i dynamiką, a jednocześnie są takie Twoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności