Skocz do zawartości

Golden Gallery Award : Pontiac


Rekomendowane odpowiedzi

Pionier_pontiac_m.jpg

 

Witam

 

zapraszam do obejrzenia naszej nowej pracki, scene zaczal pg a skonczylem ja :)

oczywiscie, moznaby jeszcze poprawiac ale ile mozna, osobiscie jestem w miare zadowolony z wyniku jaki uzyskalem,

 

mam nadzieje ze jakos sie przyjmnie!

soft: 3ds max 8 & photoshop

 

Hi :

 

http://www.evermotion.org/pionier/pontiac-color.jpg

http://www.evermotion.org/pionier/pontiac-dutone.jpg

 

 

 

najlepszego

pionier

  • Like 1
  • Confused 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

5 gwiazdek. Szkoda tylko ze na samochodzie niektore textury sie porozciagaly, ale i tak cudo ^^ Az zal Pontiaczka ^^

 

PS. Przy okazji- jaki to model?

 

EDIT:

A wlasnie, pewnie zaraz wpadnie jakis mod i kaze zmienic nazwe watku na zgodna z regulaminem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie - wiadomo bardzo ładnie, ale ja zawsze musze się przyczepić :p

więc: samochód i drugi plan realistyczny, szopka i roślinki mało realistyczne, ale może nie miało wyglądać jak zdjęcie... a i bardzo mi się podoba oświetlenie i zbita szyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

No stary dałeś czadu. Praca naprawdę przykuwa uwagę. Detale, tekstury, światło – świetne (może tylko zderzak jest jakiś taki dziwny ale co tam). Mam pytanie czy tło jest 2d? I czy możesz pokazać siateczki

Jeszcze raz gratuluje

Pozdro

Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję ukończenia pracy!

Szkoda, że jednak darowaliście sobie te dmuchawce ożywiające scenę. Widać przede wszystkim bardzo dużo pracy włożonej w rośliny i tekstury, mnie podoba się jednak najbardziej pęknięta szyba. Jest parę szczegółów, które nie przypadły mi do gustu, ale nie są one raczej na tyle istotne by mieć wpływ na ogólny kształt pracy. Jeszcze raz gratki - przede wszystkim za to, że praca przetrwała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem

 

pracka robi wrazenie, widac ogrom wlozonej pracy

 

dla mnie to wyglada troche jak 2d, jakas taka stylistyka jakby przeszlo przez PS conajmniej

pozatym swiatlo jest płaskawe, szczegolnie widze to na boku tej fury...

shadery tez mogly by byc nieco podrasowane ;) chrom, karoseria- nawet jezeli ta fura stala tam 50 lat to material tak bardzo wlasciwosci nie stracil ;)

 

no to tyle, zrobilem zamęt wsrod ochów i achów ;) to nie jest zlosliwosc czy jakas zawisc z mojej strony hehe po prostu to mi sie rzucilo w oczy kiedy zaladowal sie obrazek - bez urazy i szacun za kawal dobrej roboty

 

aa moze...tak mialo byc?

 

rozwalona szyba rulez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale konkretna rejestracja. :D Piątka!

Całość bardzo ładna, kolorki bardzo mi się podobają. Szopa się imo trochę odcina od tła za bardzo i niektóre kwiatki powtarzają się za często, ale tak czy siak jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności