Skocz do zawartości

Golden Award: Arka


Gość _Kreska_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Kreska_

1_2009-11-29-165645_g.jpg

 

 

 

taki tam obrazek co zem se go ostatnio zrobil:) komenty mile widziane

Edytowane przez CzAk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

podoba mnie się :) te okna i potłuczone szkło przypominają mi pewną scenę z CGtalk w starej zarosniętej jakimiś krzaczorami katedry / mega szklarni - jak znajdę linka w domu to wrzucę.

 

jak dla mnie fajne, 4 gwiazdki z mojej strony :)

 

p.s - zgadzam się że niebo po lewej stronie mogło by być nieco jaśniejsze (dalej burzowe ale jednak jaśniejsze), ale pewnie chodzilo o wyeksponowanie prawej strony i frontu tej arki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne światło, uwielbiam taki klimat. Jednak rzeźby nie wybaczę. Oprócz głowy i przedramienia praktycznie nie przypomina nawet istoty człekokształtnej. Sugeruję poprawic bo to ten element zdaje się najbardziej skupiac uwagę i burzy cały efekt i wysiłek włożony w pozostałą częsc pracy, a przynajmniej mnie mierzi niebywale ;]

Reszta bardzo sympatyczna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek jakie 4 ? .... 5 Jak nic. Jakie błędy? Przecież to nie wizka. Sory ale definitywnie się z tobą tym razem nie zgadzam :) 5 i koniec kropka.

Klimat świetny, światło ekstra, modele super, kadr/kompozycja co najmniej dobra :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się:) Super pracka, na tapetę jak raz;)

 

Rozmyty tex na kadłubie (część nitowana).

Konary drzew wyglądają na gołe modele, zarówno ten wystający z arki jak i z kadłuba.

Piasek mógłby być bardziej przekonujący, chyba za grube ziarno nieco. Mógłby ale nie musi.

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym, ciekawiej by było, gdybyś przesunał całą scene w prawo i zobaczyli byśmy skąd to światło, bo ta lewa strona zupełnie niepotrzebna - jak byś ją odjął nic by się nie stało ;) No i chyba ta rzeźba zatopiłaby cały statek swym ciężarem :-)

Ogólnie bardzo fajna praca, ale czegoś mi tu brakuje, może wrażenie wielkości Arki względem otoczenia, albo głębi... głębi ;)...sam nie wiem ;)

Edytowane przez Chrupek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca ciekawa, choć jak załączyłem watek i zobaczyłem tylko lewą stronę pracy, stwierdziłem że to będzie nic ciekawego. I muszę przyznać że lewa strona niestety jest słabsza, ale cała praca jak najbardziej pozytywnie. Modele, Oświetlenie i tekstury fajne.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, przedni klimat. Przyłączę się do jasności (a raczej ciemności zbytniej) po lewej. Moim zdaniem powinineś bardziej "wcisnąć" łódź w piasek - wygląda jakby ktoś ją położył na piasku. Także wydaje mi się że powinieneś bardziej "zdezelować" pomost, ale nie na zasadzie rozwałki, ale przegnicia, porośnięcia mchem itp. (teraz drewno wygląda na nówkę). Na prawdę mogło by to zpotęgować klimacik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeezu przeciez to jest 3d! A ja sie dziwilem dlaczego wszystko namalowales a wkleiles drzewka 3d XD

 

Do tych ktorym za ciemno - jestescie chyba przyzwyczajeni do wizek w ktorych oswietlenie jest tak naturalne ze az plaskie i nieciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne światło, uwielbiam taki klimat. Jednak rzeźby nie wybaczę. Oprócz głowy i przedramienia praktycznie nie przypomina nawet istoty człekokształtnej. Sugeruję poprawic bo to ten element zdaje się najbardziej skupiac uwagę i burzy cały efekt i wysiłek włożony w pozostałą częsc pracy, a przynajmniej mnie mierzi niebywale ;]

Reszta bardzo sympatyczna.

 

j.w.

 

pozdr

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że to skończyłeś! ogólny odbiór pozytywny. Podoba mi się atmosfera spowijająca skały. Świetnie wyszła też szklarnia.

Wydaje mi się, że jest za duża saturacja obrazka. Drzewa jakoś zmniejszają skalę i kiedy na nie patrzę, mam wrażenie, że mam przed sobą makietę z pociągami. Próbowałem rozłożyć ręce jak te ludek no i nie udało mi się. Jego twarz i tekstura są naprawdę spoko. Nieraz widziałem rzeźby Chrystusa z drewna popękane w podobny sposób.

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę ładna scena ;]

 

tylko rzeźba na dziobie trochę psuje 1 wrażenie, bo:

 

1) skala - rzuca się w oczy i wobec malo na 1szy rzut oka czytelnych pozostałych elementów, wydaje nam się że scena jest w skali postaci ludzkiej

 

2) anatomia leży. nie chodzi żeby było jak w atlasie, ale nie czyta się że to celowo taka konwencja, tylko że właśnie jakaś amatorska próba

 

pozdr!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rewelacyjne kolorki które nadaja naprawde swietny klimat, zgodze sie z poprzednikiem w sprawie anatomi rzezby na dziobie "statku" czy drzewa robiles w ten sam sposób co w pracy "Dziecięcy świat" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

ferni: drzewa sa prawie takie same, liscie pozyczylem i troche pozmieniale, pnie od poczatku reczeni robilem, anatomia moze i lezy ale to dlatego ze ten gosc mial miec szate i jakos nie wyszla a pozniej to juz olalem i zostawilem tak jak jest

jaras: wiem wiem, za malo polygonow, idiota ze mnie. raptem 7 baniek, wstyd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby tak tego goscia wywalic? Szkoda fajnego klimatu ktory jest w tym obrazku, a ktory psuje ten "gosc trzymajacy za ogon lwa". Gdyby nie pogromca lwow to by mi sie podobalo bardzo, a tak to skupia moja uwage i trudno mi jednoznacznie calosc ocenic. Przeciez to norma w grafice, zwlaszcza robionej dla siebie, ze jak cos nie idzie to sie z tego rezygnuje;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota, światełko cudowne, jedyne co mi podpadło to ten pan na dziobie jakoś nienaturalnie przyprasowany do statku, lepiej by wyglądał gdyby się zginał bardziej niezależnie od kształtu statku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności